Meble z betonu architektonicznego do samodzielnego montażu

Beton architektoniczny to już nie tylko posadzki, płyty elewacyjne, dekory strukturalne czy ozdobne akcesoria. Ogromny potencjał projektowy tego materiału stał się inspiracją niebanalnych i nowatorskich pomysłów. Meble z betonu architektonicznego to kwintesencja nowoczesnego designu. Są odważnym rozwiązaniem, które wprowadza do wnętrza nowoczesny minimalizm i industrialny styl.

meble z betonu architektonicznego 1

Meble Monter z betonu architektonicznego od Morgan & Möller

Projektanci marki Morgan & Möller słynną z nieszablonowych i odważnych projektów. Meble z betonu architektonicznego to nowatorski pomysł, który wzbudza zainteresowanie nawet najbardziej wymagających miłośników nowoczesnego designu. Dla lubiących ciekawe rozwiązania aranżacyjne projektanci przygotowali niesamowitą serię mebli Monter.

meble z betonu architektonicznego 2

Meble Monter z betonu architektonicznego od Morgan & Möller

Nazwa kolekcji jest połączeniem angielskiego słowa „montage” (montaż) z końcówką „er”, którą dodaje się przeważnie do nazw zawodów. Wybierając meble z tej kolekcji sami stajemy się „Montażystami”. Każdy model składa się z elementów, które za pomocą śrub i nakrętek motylkowych, samodzielnie można składać i rozkładać. Montaż nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi – kluczy czy śrubokrętów. Meble z pewnością przypadną do gustu domowym majsterkowiczom i architektom – amatorom.

meble z betonu architektonicznego 3

Meble Monter z betonu architektonicznego od Morgan & Möller

Stolik kawowy, stół oraz taboret Monter to alternatywa dla klasycznego kompletu mebli z drewna, szkła czy metalu.  Niestandardowy charakter betonu architektonicznego czyni kolekcję atrakcyjną dla osób, które cenią oryginalność i nieszablonowość. Całość jest kwintesencją minimalizmu i nowoczesnego, industrialnego designu, który w ostatnim czasie znalazł grono zagorzałych zwolenników.

Morgan & Möller lubi zaskakiwać i łamać konwenanse. Projektanci marki postawili przełamać szarość betonu i urozmaić go kolorem. W portfolio pojawiła się odświeżona kolekcja Monter, w której oprócz naturalnego odcienia betonu pojawia się energiczna, żółta barwa.  Stół o nogach w intensywnym kolorze stanowi nietuzinkową i odważną propozycję dla osób, które lubią zabawę kolorem i kombinację styli. Meble Morgan & Möller wykonywane są na zamówienie. Z tego względu możliwe jest stworzenie własnych wariacji kolorystycznych. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia klienta.

meble z betonu architektonicznego 4

Meble Monter z betonu architektonicznego od Morgan & Möller

Dossie produktu:
Monter Stolik kawowy 80×45 hx35 cm, cena: 1550 zł brutto
Monter Stół 90x90x76 cm, cena: 2850 zł brutto
Monter Taboret 33x33x45 cm, cena: 650zł brutto

Leave a Reply