Komfortowe meble modułowe

Znane powiedzenie: „do odważnych świat należy”, śmiało można odnieść do wielu aspektów życia codziennego, w tym także do aranżacji wnętrz. Najnowszy zestaw mebli wypoczynkowych stanowi kwintesencję tego, o czym marzą koneserzy ekstrawaganckiego designu oraz osoby ceniące wypoczynek w komfortowych i przestronnych pomieszczeniach.

Modułowa kolekcja ELEMENTS stanowi unikalną propozycję do współczesnego livingroomu. Wyrafinowane bryły o miękkich, zaokrąglonych kształtach oraz możliwość kontrastowego zestawienia kolorystycznego boków mebli i siedzisk, tworzą jedyną w swoim rodzaju kolekcję wypoczynkową.

FLAIR Elements aranz 32

Meble z kolekcji Elements firmy Flair

To propozycja dla osób ceniących oryginalny design i wygodę, a także dla zwolenników zabawy formą. Ultranowoczesne wzornictwo w połączeniu z dużym wyborem przyjemnych dla oka brył, pozwala „zaszaleć” z prawdziwym rozmachem. Poszczególne elementy zestawu możemy dowolnie przestawić i łączyć, za każdym razem tworząc inspirującą aranżację, wyrażającą własny styl i dopasowaną do potrzeby chwili.

FLAIR ELEMENTS aranz2

Meble z kolekcji Elements firmy Flair

Wzornictwo i funkcjonalność mebli idą w parze w komfortem. Meble zachęcają do korzystania z nich, a domowników do wspólnego spędzania czasu. Obszerne i doskonale wyprofilowane siedziska, zgrabne zagłówki oraz poduszki dają ukojenie dla zmęczonych pleców, zapewniając wypoczynek w najlepszym stylu.

FLAIR ELEMENTS aranz 2

Meble z kolekcji Elements firmy Flair

W kolekcji ELEMENTS  do wyboru mamy trzynaście brył o różnym kształcie i wielkości. Oferowane są w szerokiej gamie kolorów tkanin i materiałów skóropodobnych, a dostępne w dobrych sklepach meblowych na terenie całego kraju.

Leave a Reply