Wpuść kolor do swojego wnętrza

Wiosenny klimat najłatwiej wprowadzić za pomocą żywych, jasnych kolorów. Odmień aranżacje swojego mieszkania dzięki barwnym dodatkom i meblom.

W niewielkich wnętrzach warto wybrać modele o lekkiej konstrukcji, które nie zdominują wnętrza i pozwolą zaoszczędzić sporo miejsca. Dobrym rozwiązaniem mogą być np. kolorowe, ażurowe krzesła MOEMA marki GABER. Oryginalny kształt krzeseł nada charakteru nawet najbardziej spokojnym i tradycyjnym aranżacjom. Zaszalej! Wpuść do swojego wnętrza odrobinę koloru!

azurowe krzeslo 1

Ażurowe krzesła MOEMA marki GABER

azurowe krzeslo 2

Ażurowe krzesła MOEMA marki GABER

Myśląc o metamorfozach naszych czterech kątów nie zapominajmy o kuchni. Aby ją odmienić nie trzeba przeprowadzać generalnego remontu. Wystarczy postawić na barwne i nowoczesne akcenty – np. kolorowy czajnik, ekspres do kawy, czy garnki. Dobrym pomysłem są też oryginalne i ciekawe hokery, które sprawdzą się doskonale w kuchniach otwartych. Wybraliśmy propozycję KONCORD marki SLIDE. Hoker zaprojektował znany designer Karim Rashid. Dostępny jest w wielu ciekawych kolorach i ma niezwykle oryginalną formę – gwarantujemy, że nigdy Ci się nie znudzi.

hokery 1

Hokery KONCORD marki SLIDE

hokery 2

Hokery KONCORD marki SLIDE

hokery 3

Hokery KONCORD marki SLIDE

Smutne, szare i brązowe kolory w salonie zdecydowanie odchodzą do lamusa. W tym miejscu mamy się relaksować i odprężać – dlatego warto postawić na jasne, ciepłe barwy np. żółte meble czy dodatki. Kanarkowy fotel Twist marki KLEIBER doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Nie tylko rozjaśni nasze wnętrze i doda mu stylu, ale będzie też poprawiał nam humor za każdym razem, gdy na niego spojrzymy.

fotel 1

Fotel Twist marki KLEIBER

fotel 2

Fotel Twist marki KLEIBER

Wiosna to również czas porządków w naszych ogrodach. Gdy już uporamy się
z tym zadaniem, warto pomyśleć aby i w nich zawitał dobry design! Plastikowe, białe stoły z hipermarketów zdecydowanie odpadają – nasze ogrody i tarasy zasługują na piękne meble! Takie jak kolorowe krzesła DROP włoskiej marki INFINITI. Mimo swojej lekkości i delikatności, są bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania – ponieważ zostały wykonane z twardego polipropylenu.  Z łatwością można je przenosić z miejsca na miejsce i składać jedno w drugie. Dodatkowo DROP posiada otwór w swoim siedzisku, który ułatwia usuwanie wody deszczowej.

krzesla 1

Kolorowe krzesła DROP włoskiej marki INFINITI

krzesla 2

Kolorowe krzesła DROP włoskiej marki INFINITI

krzesla 3

Kolorowe krzesła DROP włoskiej marki INFINITI

Przedstawione produkty dostępne są w polskim sklepie internetowym – www.dadodesign.pl.

Leave a Reply