Giełda Domów i Mieszkań w Krakowie

Już w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 rozpocznie się 87. Giełda Domów i Mieszkań w Krakowie.  Ta cykliczna impreza to od lat doskonała okazja do prezentacji oferty przez deweloperów i spółdzielnie mieszkaniowe. Wśród wystawców znaleźć można również doradców kredytowych oraz specjalistów z branży wykończeniowej.

Bierzemy udział w niemal każdym wydarzeniu tego typu, dlatego nie może nas zabraknąć również tutaj, w Hali Sokoła – mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży Wawel Service. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych mieszkań oraz programem dopłat do kredytu, który uruchomiliśmy w związku ze zmianami w programie Rodzina na Swoim – dodaje.

SBDiM

Logo Stowarzyszenia

Jak podkreśla krakowski deweloper, proponowane przez firmę dopłaty stanowią 50 % odsetek i może z nich skorzystać każdy Klient. Dopłatą do kredytu objęte są wszystkie mieszkania z oferty Wawel Service.

Krakowska Giełda w Hali Sokoła przy ul. Piłsudskiego potrwa do niedzieli, do godziny 16. Wstęp na targi jest bezpłatny, a ich uczestnicy otrzymają darmowy katalog giełdowy.

Leave a Reply