Kolorowe sztućce – radosne akcesoria do kuchni

Delikatna zieleń Kiwi, ostra czerwień Chili, niebieski Petrol, subtelna Lila, słoneczny Sun oraz mieszanka brązu i szarości Taupe – najmodniejsze kolory na stole! To za sprawą Villeroy & Boch i sztućców S+ z silikonowymi rączkami w sześciu intensywnych odcieniach. Sięgnij po swój ulubiony, a najlepiej wybierz kilka! Każdy element kolekcji jest dostępny osobno – możesz łączyć je ze sobą, tworząc radosne aranżacje.

Sztućce z kolorowymi rączkami – do niedawna używane tylko do codziennych posiłków, bo… wydawały się zbyt zwyczajne do szykownych wieczorowych kolacji? To już przeszłość! Villeroy & Boch stworzył kolekcję S+, która jest kolorowa i elegancka jednocześnie!

sztucce 1

Sztućce S+ Villeroy & Boch

Wyjątkowy charakter zawdzięcza ona unikalnemu połączeniu: przejrzystości smukłych form ze stali szlachetnej i najwyższej jakości silikonu w intensywnych, a nawet neonowych odcieniach! Kolory: Lila, Kiwi, Chili, Petrol, Sun i Taupe obecne w postaci delikatnej, silikonowej powłoki na uchwytach, ocieplają i ożywiają chłodną stal – dosłownie i w przenośni!

sztucce 2

Sztućce S+ Villeroy & Boch

S+ to wiele możliwości do ożywienia klasycznego stołu! W każdej z sześciu kolorystycznych linii znajdują się; widelec, nóż, łyżka, łyżeczka i widelczyk do ciast. Dostępne są osobno i w monochromatycznych zestawach (24 i 30 szt.), w szykownym metalowym pudełku. To idealny prezent – dla nowożeńców, na rocznicę ślubu czy na parapetówkę!

sztucce 3

Sztućce S+ Villeroy & Boch

Wszystkie kolory S+ wspaniale komponują się nie tylko z białą porcelaną, ale również z barwnymi kolekcjami Villeroy & Boch: Anmut My Colour czy Anmut Bloom.

Zobacz także: porcelana i sztućce dla dzieci

Leave a Reply