Zlewozmywaki, które są hitem za oceanem

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Spędza się tam znaczną część czasu, przygotowując posiłki, piekąc ciasta czy przyjmując gości. Bardzo ważną kwestią jest dobór odpowiednich, dopasowanych do indywidualnych potrzeb artykułów, które zwiększą komfort pracy. Wiele uwagi poświęca się szczególnie zlewozmywakom. Firma Blanco postawiła wyjść na przeciw oczekiwaniom i potrzebom amerykańskich rodzin, wprowadzając innowacyjne zlewy. Mając na uwadze nowoczesność i funkcjonalność cenione przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych, producent wypuścił na rynek modele YOVA XL 6S i ADON XL 6S, które od razu podbiły serca społeczeństwa. Wśród głównych zalet urządzeń wymieniane są: funkcjonalność, wytrzymałość i estetyczność.

Czym podbiły serca Amerykanów?

Amerykanie jako pierwsi zaczęli wprowadzać innowacyjne produkty kuchenne na rynek. Zaczął się okres większej konkurencyjności i kreatywności wśród producentów, co zaowocowało wejściem nowoczesnych, wytrzymałych, a przede wszystkim kolorowych zlewozmywaków, które podbiły serca. Czemu? Z trzech prostych powodów – wytrzymałość, estetyczność i funkcjonalność. Za oceanem ludzie zaczęli cenić sobie zlewy granitowe, które produkowane są w większej ilości wariantów kolorystycznych. Tym samym wybór odpowiedniej barwy, która wpisze się w stylistykę całej kuchni, staje się niezwykle łatwy. Amerykanie, którzy znani są ze swojego zamiłowania do funkcjonalności, a zarazem estetyczności przedmiotów, szczególnie doceniają produkty firmy Blanco. Materiał, z którego są wykonane, nie jest podatny na zabrudzenia czy zarysowania, dzięki czemu jest bardziej trwały. To pozwala utrzymać kuchenną przestrzeń w czystości, a tym samym oszczędzić czas. Do najpopularniejszych modeli za oceanem w tym sezonie należą zlewozmywaki Blanco YOVA XL 6S i ADON XL 6S, które powoli zaczynają wchodzić również na rynek europejski. W Polsce można je zakupić głównie przez internet. Jako jeden z nielicznych sklepów do sprzedaży wprowadził je sklep Fregadero.pl.

Łatwe do utrzymania w czystości

Kuchnia to miejsce, w którym gotuje się potrawy na różne okazje, przygotowuje się kolacje dla ukochanej osoby lub po prostu obiad dla całej rodziny. Zlewozmywaki Blanco YOVA XL 6S i ADON XL 6S dzięki materiałom, z których są wykonane łatwo pozostają w czystości, co w kuchni jest bardzo ważne. Dlaczego? Ponieważ w kuchni nie tylko się gotuje, ale również sprząta, a mycie naczyń, to chyba najmniej lubiana czynność wykonywana w tym pomieszczeniu. Do zlewozmywaków została dodana domieszka ceramiki, która szczelnie blokuje pory na powierzchni. Uzyskano materiał jednolity i przyjemny. Na dodatek w dotyku przypomina kamień. Dzięki temu łatwo usunąć zabrudzenia. Są to zlewozmywaki, które przez długi okres pozostają nieskazitelnie czyste.

Blanco ADON XL 6S

Droga porcelana, której nie można myć w zmywarce czy duża ilość warzyw do mycia może być problemem. Zlew ADON XL 6S ułatwia prace, ponieważ jest pojemny, bardzo praktyczny oraz odwracalny. Sześcienny kształt i wysoko wystające nad blat krawędzie sprawiają, że zlew jest wyjątkowy oraz niepowtarzalny. Podniesiony brzeg dodaje mu oryginalności i elegancji. Komora o głębokości 190 mm jest w stanie pomieścić sporą ilość warzyw. Zlewozmywak dostępny jest w wielu kolorach co sprawia, że pasuje on do każdego rodzaju kuchni. Do zestawu dołączona jest także funkcjonalna deska do krojenia.

zlewozmywak

Blanco ADON XL 6S Źródło: www.blanco-germany.com

Blanco YOVA XL 6S

Brak zmywarki może być uciążliwy, a mycie ręczne w małych zlewach bywa męczące.  Blanco YOVA XL 6S to produkt, który sprosta najtrudniejszym wymaganiom dzięki głębokiej komorze oraz odsączarce zawartej w zestawie. Zlewozmywak posiada naturalny wygląd i opływowy kształt. Możliwość odwrócenia zlewu, a w szczególności mocno zaokrąglone rogi oraz opływowy brzeg  sprawiają, że jest on dość nietypowy w porównaniu do innych produktów marki Blanco. Symetryczna budowa z umiejscowioną pośrodku listwą na baterie ułatwia poruszanie się między zlewem a ociekaczem. Zdecydowanie jest to produkt praktyczny i wygodny w użyciu.

zlewozmywak2

Blanco YOVA XL 6S Źródło: www.blanco-germany.com

Trafna inwestycja w wygodę

W dzisiejszych czasach zlewozmywak służy nie tylko do zmywania naczyń i mycia produktów. Producenci dbają o komfort użytkowania, dodając do zlewozmywaków różnego rodzaju akcesoria, takie jak deski do krojenia czy odsączarki. Zlewozmywaki Blanco YOVA XL 6S i ADON XL 6S sprawdziły się już za oceanem, teraz nadszedł czas, by wypróbować je w Polsce. Dobrze dobrany zlewozmywak pozwala zaoszczędzić nam czas spędzony w kuchni. Materiały z jakich są wykonane pozwalają utrzymać je w czystości, a niespotykane do tej pory wzornictwo w omówionych modelach, może stanowić ciekawy element dekoracyjny.

Leave a Reply