Ceramiczne zestawy stołowe

Ceramika kamionkowa od lat cieszy się uznaniem wielu pań domu. To propozycja dla osób, które poszukują do kuchni i jadalni niekonwencjonalnych rozwiązań stylistycznych – zarówno w ramach eleganckiej klasyki, jak i nowoczesnego minimalizmu.

Sweet Home, sztandarowa marka spółki Andropol S.A., znanego producenta tekstyliów domowych, rozszerza ofertę o kolejną nowość: zestawy naczyń wykonane z ceramiki kamionkowej.

Country side kpl

(Komplet Country Side marki Sweet Home)

Proponujemy niebanalną, podążająca za trendami wzorniczymi ceramikę, która może być nie tylko ozdobą kuchni czy jadalni, ale też ważnym elementem rodzinnych posiłków – mówi Agnieszka Prus, product manager marki Sweet Home. – Oferowane przez nas naczynia są też funkcjonalne – można ich używać w kuchence mikrofalowej oraz zmywarce, co w obecnych czasach, jest niewątpliwie ich dodatkowym atutem.

Blue Art kpl 2

(Komplet Blue Art marki Sweet Home)

W sprzedaży są cztery kolekcje: olive garden, nature flame, country side i blue art. Każda to inna kolorystyka, ciekawy design i wysublimowane wykończenie. Ceramiczne naczynia można kupić w sklepach Sweet Home nie tylko w gotowych zestawach (16 elementowych i 4 elementowych), ale także pojedynczo.

Nature flame kubek

(Kubek z kolekcji Nature Flame marki Sweet Home)

Zestawy zapakowane są w eleganckie, solidne pudełka – idealnie nadają się na prezent – dodaje Agnieszka Prus.

Oferowane przez Sweet Home naczynia z ceramiki kamionkowej SA też bezpieczne dla zdrowia – spełniają wymagania resortu zdrowia w zakresie oznaczania ołowiu i kadmu uwalnianego z powierzchni wyrobów ceramicznych.

Olive garden kpl

(Komplet Olive Garden marki Sweet Home)

Sklepy Sweet Home oferują dużą gamę dodatków i artykułów wyposażenia wnętrz oraz domowe tekstylia, w tym pościel o wyjątkowym wzornictwie, autorstwa projektantek Andropol S.A., obrusy, ręczniki z bambusa, praktyczne prześcieradła, ciepłe koce, oryginalne narzuty. Firmowe salony mieszczą się w Białymstoku i Andrychowie oraz Łodzi, sprzedaż prowadzona jest także za pośrednictwem Internetu.

Leave a Reply