Małe AGD: śniadaniowa kolekcja w czarni

Utrzymane w minimalistycznej, czarnej kolorystyce czajnik, toster ekspres do kawy i grill zdobi biały kwiatowy ornament, który nawiązuje do najlepszych tradycji brytyjskiego wzornictwa spod znaku Arts&Crafts. Wykończenie z polerowanej stali sprawiają, że klasyczne kształty produktów nabierają nowoczesnego i wyrafinowanego charakteru.

Czajnik Legacy Floral wyposażono w ciekawy wizualnie uchwyt, który kształtem przypomina „szóstkę”. Dzięki niemu zapewniona jest pełna kontrola przy podnoszeniu, napełnianiu i wylewaniu. Dzióbek czajnika został wyprofilowany w taki sposób, by precyzyjnie nalewać wodę nawet do bardzo filigranowego naczynia. Urządzenie posiada też strefy szybkiego gotowania, czyli wskaźniki umieszczone wewnątrz, dzięki którym można zagotować odmierzoną ilość wody, oszczędzając czas i energię aż do 66 procent. Dzięki opcji szybkiego gotowania przygotowanie dużej filiżanki (235 ml) wody zajmuje mniej niż 1 minutę. To bardzo wygodne, kiedy chcemy szybko napić się ciepłego napoju.

czajnik w kolorze czarnym

Czajnik Legacy Floral

 

Toster z kolekcji Legacy Floral nie tylko cieszy oko, ale także ma szereg inteligentnych funkcji. Pierwszą z nich jest technologia szybkiego opiekania, która przyspiesza przygotowanie pieczywa aż o 55 procent. Szersze wyloty tostera pozwalają na opiekanie większych kawałków chleba i bułek, nawet tych zamrożonych. Dzięki opcji regulacji temperatury i anulowania opiekania, tosty zawsze przygotowane są wedle upodobania. Niebanalny wygląd urządzenia sprawia, że świetnie prezentuje się zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

toster w czarnym kolorze

Toster Legacy Floral

 

Ekspres do kawy Legacy Floral posiada zaawansowaną technologię filtrowania, która zapewnia szybkie i równe pokrycie wodą zmielonej kawy, co gwarantuje lepsze wydobycie smaku. Urządzenie przygotowuje napój dopasowany do osobistych preferencji – od delikatnego smaku po głęboki intensywny „małej czarnej”. Ekspres świetnie się sprawdzi wtedy, kiedy mamy gości. Szklany dzban o pojemności 1,25 litra pozwala jednorazowo na zaparzenie aż 10 filiżanek, a 24-godzinny programator z podświetlonym na niebiesko wyświetlaczem LCD sprawia, że świeżo zaparzona kawa będzie dla nas gotowa, by podać ją prosto do deseru.

ekspres do kawy w czarnym kolorze

Ekspres do kawy Legacy Floral

 

Grill „z białymi kwiatuszkami” to świetna propozycja dla wszystkich, którzy dbają o sylwetkę. Innowacyjna technologia umożliwia odpływ nadmiaru tłuszczu i skutecznie redukuje zawartość tłuszczu w oscypkach, hamburgerach, czy rybach o 42 procent. Grillowanie nigdy przedtem nie było takie eleganckie, a posiłki lekkie, smaczne i soczyste.

grill w czarnym kolorze

Grill Legacy Floral

 

Cała linia Legacy Floral charakteryzuje się niesztampowym designem. Urządzenia doskonale prezentują się w komplecie, jak i pojedynczo.

Leave a Reply