Modne AGD dla gadżeciarzy

agdOd kilku lat coraz widoczniejszy staje się trend urządzania domów i mieszkań w nowoczesnym stylu. Stawiamy nie tylko na ciekawe formy, kształty i kolory mebli, ale też interesujący design sprzętu AGD. Zarówno mężczyźni jak i kobiety stają się miłośnikami gadżetów.

Nie umknęło to uwadze producentów sprzętów gospodarstwa domowego, którzy nie tylko zaskakują coraz bardziej rozbudowanymi funkcjami, ale też interesującym wyglądem swoich produktów.

NieKlasyczna czerń

Biały sprzęt AGD jest standardem, srebrny też już nikogo nie dziwni, ale może warto postawić na czerń? Choć to kolor klasyczny, jednak w przypadku domowych sprzętów nie jest on zbyt powszechny. Na tego typu wyposażenie decydują się osoby odważne i ceniące nowoczesny styl.

Dla tych, którzy nie boją się postawić na ekstrawagancję, idealną może okazać się pralka Hoover DYN 8146 PB. Producent wyposażył ją w wyświetlacz LCD i dotykowy panel sterowania do złudzenia przypominający odtwarzacz samochodowy czy mp3. Elegancki, wyrazisty kolor, smukłe linie i zaokrąglony front nadają jej wyjątkowego charakteru. Dodatkowymi atutami jest też możliwość załadunku 8kg prania oraz inteligentne programy, które same dobiorą parametry prania w zależności od wielkości wsadu oraz stopnia jego zabrudzenia.

pralka

Pralka Hoover DYN 8146 PB marki Hoover

 

Kosmiczne sprzątanie

Nawigacja za pomocą wiązki podczerwieni, automatyczny dobór najlepszej trasy i programu sprzątania, zaawansowany system czujników wykrywających przeszkody – to tylko niektóre rozwiązania technologiczne zastosowane w odkurzaczach automatycznych Robo.com2 marki Hoover. Ten model – to prawdziwa gratka dla miłośników nowinek technologicznych. Robo.com2 wyróżnia się poprzez atrakcyjny, nowoczesny design. Obudowa odkurzacza przypomina odtwarzacz płyt CD. Dzięki zdolności wykonywania obliczeń algorytmicznych, odkurzacz samodzielnie wyznacza najlepszą trasę sprzątania, zapewniając tym samym optymalną skuteczność pracy. Urządzenie może automatycznie dobrać program czyszczenia odpowiednio do rodzaju powierzchni lub zabrudzenia.

odkurzacz

Odkurzacz automatyczny Robo.com2 marki Hoover

 

Robo.com2 potrafi sprzątać po linii w kształcie kwadratu, elipsy, zygzakiem lub wzdłuż krawędzi ścian. Korzystając z odpowiedniej funkcji, możemy także zaprogramować jego pracę, tak by sprzątał codziennie lub co tydzień o określonej porze (do 7 cykli). Akumulatory pozwalają odkurzaczowi nawet na dwie godziny pracy. Po wykryciu niskiego poziomu mocy, urządzenie automatycznie wraca do stacji ładującej. A kiedy jest już naładowane, samo może automatycznie rozpocząć pełny program czyszczenia.

Kompleksowość w cenie

Dla tych, którzy cenią wygodę, a zarazem dysponują kuchnią o niedużej powierzchni niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem będzie zestaw zintegrowany Candy TRIO 9503X.  Urządzenie to umożliwia łączenie w ramach jednej powierzchni funkcjonalność kilku urządzeń – płyty grzejnej, piekarnika i zmywarki. Tego typu sprzęt to nie tylko nietypowy gadżet, ale i idealne rozwiązanie dla osób, które praktycznie podchodzą do urządzania wnętrz.

Bywa tak, że aranżacja niewielkiej przestrzeni staje się wyzwaniem. Nie chcemy przy tym rezygnować z wygód. Zintegrowane zestawy kuchenne TRIO pozwalają osiągnąć zamierzony cel. Ich wielofunkcyjność zaspokoi potrzeby zarówno singli jak i nowoczesnych rodzin, tym bardziej, że do wyboru mamy dwie wersje: z płytą gazową lub elektryczną – mówi Daniel Czok, przedstawiciel Candy Hoover Polska, producenta sprzętu AGD.

sprzet agd

Zestaw zintegrowany Candy TRIO 9503X

 

Świat podąża do przodu, a wraz z nim technologie i wzornictwo. Ludzie odważniej aranżują przestrzeń wokół siebie. Zawracają większą uwagę na to jakimi przedmiotami się otaczają. Odpowiedzią na te potrzeby może być coraz bardziej ekstrawagancki sprzęt AGD, niech on więc nie tylko będzie praktyczny, ale też wygodny. Niech również cieszy oko, bo przecież będziemy z niego korzystać każdego dnia. Nie bójmy się być gadżeciarzami, bo to właśnie gadżety mogą uprzyjemnić nasze codzienne, zabiegane życie.

Leave a Reply