Nowa kolekcja świątecznych ozdób i dekoracji

Przygotowania do Bożego Narodzenia mogą nam sprawić tyle samo radości, co świętowanie. Przystrajanie domu to jedna z tych tradycji, która wprawia nas w magiczny nastrój. Na ten wyjątkowy czas marka Eurofirany przygotowała nową kolekcję świątecznych ozdób i dekoracji.

swiateczne ozdoby 1

fot. Eurofirany

Pierwsza zapowiedź Świąt

Stroik na stole, ozdobny łańcuch zawieszony w oknie czy figurka anioła przy łóżku – drobne akcenty w naszym domu mogą sprawić, że za każdym razem, gdy na nie spojrzymy, uśmiechniemy się na myśl o nadchodzących Świętach. Dekorowanie wnętrz rozpocznijmy, np. od ułożenia na stole stroika z lampkami, na komodzie ustawmy figurki aniołów, a na kanapie poduszki przystrojone poszewkami ze świątecznym motywem. Gdzieniegdzie możemy zawiesić suszone gałązki lub gwiazdki.

swiateczne ozdoby 3

fot. Eurofirany

Okna na Święta

W czasie przygotowań do Bożego Narodzenia warto pamiętać także o wystroju okien – doborze odpowiednich zasłon, firan i dodatków. Ciekawą ozdobą mogą być dekoracyjne akcenty przyczepione do tkanin lub łańcuch. Na parapecie możemy postawić lampion lub wazon z gałązkami, na których zawiesimy, np. suszone owoce i małe bombki. Planując ozdoby okienne, możemy także skorzystać z pomocy stylisty Eurofiran, który dokona odpowiednich pomiarów w domu, doradzi wybór tkanin, a następnie pomoże zawiesić wszystkie dekoracje.

swiateczne ozdoby 2

fot. Eurofirany

Choinka jak ze snu

Kulminacyjnym punktem świątecznych dekoracji jest zawsze choinka. Planując wystrój drzewka, warto zdecydować się na określoną stylistykę. W propozycjach marki Eurofirany znajdziemy bombki w klasycznym, nowoczesnym lub romantycznym stylu. Oprócz tradycyjnych zawieszek, jest także wiele oryginalnych ozdób, np. kwiaty, anioły, a nawet papugi, wiewiórki czy sowy. W kolekcji znalazły się także tekstylia i dekoracje okienne. Styliści marki proponują również wiele gotowych pomysłów na świąteczne aranżacje wnętrz.

swiateczne ozdoby 4

fot. Eurofirany

Po więcej inspiracji warto wybrać się do salonów Eurofirany lub odwiedzić stronę www.eurofirany.com.pl.

swiateczne ozdoby 5

fot. Eurofirany

Leave a Reply