Nowa kuchnia z trzema rodzajami wykończeń

Wyrafinowane wzornictwo kuchni Z2 marki ZAJC łączy w sobie prostą architektoniczną formę z trzema rodzajami wykończeń. Model wyposażony został również w zaawansowane funkcjonalne rozwiązania.

nowoczesna kuchnia wykonczona 1

Kuchnia Z2 marki ZAJC

nowoczesna kuchnia wykonczona 2

Kuchnia Z2 marki ZAJC

Najbardziej charakterystycznym elementem kuchni jest stalowy blat o grubości 8 mm, który zachodzi na boki wyspy. Jego jednolity charakter dodatkowo podkreśla zintegrowany zlew, a także zlicowana z powierzchnią płyta indukcyjna oraz wysuwany elektrycznie pochłaniacz. Dwa szerokie fronty wyspy wykończone zostały matowym lakierem w ciemnym odcieniu koloru pomarańczowego. Mieszczą się za nimi wysuwane elektrycznie stalowe szuflady z autorskim wykończeniem wewnętrznych boków w lakierze – tym samy jak na całości wyspy. Innym praktycznym udogodnieniem jest zmywarka, również otwierana elektrycznie na dotyk.

nowoczesna kuchnia wykonczona 3

Kuchnia Z2 marki ZAJC

nowoczesna kuchnia wykonczona 4

Kuchnia Z2 marki ZAJC

Wysoka zabudowa pokryta została najnowszej generacji strukturalnym laminatem o podwyższonej odporności na ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. Materiał idealnie odwzorowuje wygląd drewna z wyczuwalną pod palcami fakturą słojów. Naturalny efekt dodatkowo nadaje mu głęboki cieniowany odcień. Do otwierania szaf zastosowano oryginalne uchwyty Gaggenau. Wewnątrz zamontowany został system szuflad oraz  cargo Tandem marki Peka. W wysokiej zabudowie mieści się również chłodziarko-zamrażarka i chłodziarka na wino, a także zintegrowane drzwi prowadzące do spiżarni.

nowoczesna kuchnia wykonczona 5

Kuchnia Z2 marki ZAJC

nowoczesna kuchnia wykonczona 6

Kuchnia Z2 marki ZAJC

Ciekawym rozwiązaniem są zamontowane w ceglanej ścianie, na wysokości ułatwiającej prace: kawiarka, piekarnik, piekarnik z funkcją mikrofali oraz urządzenie do gotowania na parze. Wszystkie zainstalowane w modelu najwyższej klasy urządzenia są marki Gaggenau. www.zajc.pl

Leave a Reply