Obrusy plamoodporne – praktyczne, ale i dekoracyjne

Obrusy plamoodporne cieszą się coraz większą popularnością. Wygoda ich stosowania idąc w parze z wysoką estetyką sprawia, że są one doskonałym rozwiązaniem dekoracyjnym stołu zarówno podczas spotkań rodzinnych, przyjęć urodzinowych dla dzieci czy też plenerowych imprez.

Obrusy plamoodporne marki HAFT SA to niezwykle szeroki wybór nieszablonowych wzorów energetyzujących intensywnych kolorów, spośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Warto zatem  odkryć praktyczną stronę elegancji w naszym domu i na tarasie.

Satynowa, welurowa oraz ozdobna dzianina, z której wykonano najnowsze produkty w ofercie firmy HAFT SA, jest odporna na niszczące działanie uciążliwych do usunięcia zabrudzeń. Rozlane wino, kawa czy napoje gazowane, zamiast wnikać w głąb tkaniny zbiorą się na jej powierzchni w postaci kropelek, które wystarczy zebrać suchą szmatką.

Z pewnością tak praktyczne nakrycie stołu sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jak i podczas oficjalnych przyjęć, które wymagają odpowiedniej oprawy.

obrusy plamoodporne

fot. www.haft.com.pl

Leave a Reply