Aranżacyjne rolety – wiosenne kolory na oknach

Czy zmiana wystroju wnętrz zawsze musi się wiązać z kosztownym i męczącym remontem? Nie! Dekoracje i dodatki w prosty i szybki sposób odmienią nasze wnętrza. Wystarczy parę elementów aranżacyjnych, by poczuć wiosnę w mieszkaniu. Dobrym pomysłem są dekoracje okien – kolorowe rolety nie tylko zdobią, ale i chronią przed pierwszymi, mocniejszymi promieniami słońca.

Rolety to dobry pomysł, gdy urządzamy małe wnętrza. Okna bez ciężkich kotar i zasłon po bokach wypełnią pokój światłem, dodadzą mu przestronności.

Chcąc wyłącznie przysłonić okno, zdecydujmy się na zwijane rolety transparentne, które jedynie przesłonią okno, nie odcinając dopływu promieni słonecznych. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w salonie bądź kuchni, gdzie dobrze oświetlone pomieszczenie zapewni efekt przestronności.

Natomiast rolety wewnętrzne wykonane z grubszej tkaniny, pozwolą ochronić wnętrze przed nadmierną ilością światła. Rolety zaciemniające doskonale sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i w pokoju dziecka. Dzięki temu, że uchronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem i dostępem ostrego światła, pozwolą na przedłużenie spokojnego i zdrowego snu.

Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych – poszerza swoją ofertę o rolety zwijane: transparentne oraz blackout. Dostępne są w wielu kolorach – zobaczmy, wesołe propozycję na wiosnę!

rolety

Rolety – praktyczne i funkcjonalne – doskonale sprawdzą się na małych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. fot. Dekoria.pl

dekoracja okna

Radosne kolory odświeżą nasze wnętrza na wiosnę. fot. Dekoria.pl

rolety zacieniajace

Jasna roleta może być zacieniająca - wszystko zależy od grubości tkaniny. fot. Dekoria.pl

rolety na okna

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na subtelne pastelowe odcienie, czy mocne i intensywne barwy, okno nabierze wyjątkowego charakteru. fot. Dekoria.pl

dekoracje okienne

Rolety coraz częściej stanowią nie tyle osłonę przed słońcem, co element dekoracji. fot. Dekoria.pl

 

Leave a Reply