Zadbaj o idealny wygląd tkanin

Para wodna najlepiej usuwa wszelkie zagięcia i zgniecenia z tkanin. Przenika przez włókna, powoduje ich rozluźnienie, a w konsekwencji wygładza nierówności. Prasowanie żelazkiem osłabia i spłaszcza włókna tkanin, jednak z pomocą nowego oczyszczacza parowego marki First Austria można zachować idealny wygląd ubrań przez długi czas.

Prasowanie należy do najmniej lubianych czynności. Niestety, po praniu ubrania wymagają odpowiedniego wygładzenia. Oczyszczacz parowy to lekkie i poręczne urządzenie do parowego prasowania ubrań oraz innych przedmiotów z tkanin, które usuwa zagięcia i zagniecenia do kilku razy szybciej niż żelazko. Gorąca para pozbywa się także starych i zaschniętych plam bez użycia środków chemicznych. Niszczy szczególnie szkodliwe dla małych dzieci, alergików czy zwierząt bakterie, alergeny, roztocza oraz usuwa pleśń

Oczyszczacz parowy First Austria posiada ochronę przeciw przegrzaniu. Został wyposażony w długi, izolowany kabel doprowadzający parę wodną, zbiornik na wodę o pojemności 1,5 litra oraz boiler. System grzewczy gwarantuje wydajne i ekonomiczne wytwarzanie pary wodnej. Z kolei konstrukcja obudowy zabezpiecza przed stratami ciepła. Urządzenie jest proste w obsłudze i z pewnością spodoba się miłośnikom praktycznych rozwiązań. Oszczędny design stanowi jego dodatkowy atut. Sprzęt zawiera polską instrukcję, a w przypadku awarii obowiązuje 24-miesięczna gwarancja. Do zestawu dołączono teleskopowy stojak, wieszak na rurkę parową, stojak na ubrania, zacisk na spodnie oraz różne rodzaje końcówek.

oczyszczacz parowy

Oczyszczacz parowy First Austria

Oczyszczacz parowy FA 5649-1:

– wyrzut pary ciągły lub przerywany

– długość przewodu: 1,6m

– elastyczny przewód

– boiler

– pojemność zbiornika na wodę: 1,5 litra

– teleskopowy stojak, wieszak na rurkę parową, stojak na ubrania, zacisk na spodnie

– różne rodzaje końcówek

– temperatura pary wyjściowej: 98 stopni C

– przepływ pary: 40g/min

– moc: 1500W

Cena: 190 zł

Leave a Reply