Wiosenna metamorfoza dzięki kwiecistym dekoracjom

Po długiej zimie przyszedł czas na zmiany, również w naszym mieszkaniu. Wiosenna metamorfoza nie musi być droga. Wystarczy postawić na dodatki w nowych, modnych deseniach. W tym sezonie eksperci Dekoria.pl polecają przede wszystkim kwieciste dekoracje, które nie tylko wybudzą wnętrze z zimowego snu, ale wpłyną pozytywnie na nasze samopoczucie.

dekoracja wnetrz metamorfoza wnetrza1

Linia Mirella od Dekoria.pl

Motyw florystyczny to wzór ponadczasowy. Stanowi numer jeden wśród polskich i zagranicznych producentów tekstyliów domowych, co można było zaobserwować podczas najważniejszych wydarzeń branżowych.

dekoracja wnetrz metamorfoza wnetrza2

Linia Mirella od Dekoria.pl

W sezonie wiosna-lato, o wiele chętniej niż zimą, wybieramy kolorowe, kwieciste tkaniny. Zmęczeni ponurą aurą za oknem, która dominowała przez kilka ostatnich miesięcy, potrzebujemy zmiany. Zakup nowych dodatków w modnej kolorystyce, pozwoli szybko odmienić wystrój wnętrza na wiosnę – komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl. I dodaje: – W ostatnim czasie w ofercie internetowego sklepu www.dekoria.pl pojawiło się wiele nowych tkanin, które wzbogaciły dotychczasowe kolekcje. Jedną z nich jest Mirella. Linia została poszerzona o barwne, kwieciste tkaniny.

dekoracja wnetrz metamorfoza wnetrza3

Linia Mirella od Dekoria.pl

Linia Mirella to komplet tkanin utrzymanych w stylu angielskim. Jej uniwersalne zastosowanie – dekoracyjne oraz tapicerskie – sprawia, że możemy kompleksowo zaaranżować niemal każdą przestrzeń. Kolekcja składa się z wysokiej jakości tkanin, naturalnych i przyjemnych w dotyku. Ich ponadczasowy wyraz sprawia, że są cenione zarówno przez zwolenników klasycznych, jak i romantycznych wnętrz.

dekoracja wnetrz metamorfoza wnetrza4

Linia Mirella od Dekoria.pl

O tym, że kwiaty potrafią całkowicie odmienić wystrój mieszkania, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak nie każde zestawienie będzie trafione. Chcąc uniknąć wrażenia przepychu, zastanówmy się nad odpowiednim rozmieszczeniem dekoracji w mieszkaniu. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie powtórzenie tego samego wzoru, w tej samej kolorystyce, na różnych przedmiotach (zasłonie, rolecie czy na fotelu). Odważniejsi mogą śmiało połączyć ze sobą różne motywy. Pamiętajmy jednak o tym, że duże kwiaty, szczególnie te w intensywnych kolorach, mogę być przytłaczające. Dlatego nie powinny zdominować wystroju pomieszczenia, a być wyłącznie akcentem podkreślającym charakter wnętrza.

Leave a Reply