Wiklinowe lampy – naturalność i prostota

Naturalne materiały, prosta, wręcz ascetyczna forma i stonowane barwy ziemi – tak w skrócie można opisać coraz popularniejszy w ostatnim czasie nurt eko w aranżacji mieszkań. Inspirowany naturą daje możliwość stworzenia przytulnego wnętrza, idealnego do odpoczynku i wyciszenia po ciężkim dniu. Błogi relaks w ekologicznym otoczeniu wzmocnią wiklinowe lampy.

 

Powrót do natury 

Krajobraz współczesnych metropolii to nieustanny ruch, ciągły pośpiech i tłumy poruszających się ludzi. Coraz częściej próbujemy jednak wyciszyć uliczny zgiełk i stworzyć w swoim domu enklawę, charakteryzującą się harmonią i spokojem. Z chęcią więc powracamy do tego co naturalne, a ogromną popularnością cieszy się wszystko, co zdrowe i przyjazne środowisku. Ekologiczne inspiracje odnajdujemy już niemal w każdej dziedzinie, zarówno odżywiania, ubioru, jak i aranżacji wnętrz. Eko nie stanowi bowiem przelotnej mody, a raczej styl życia, przejawiający się w każdym jego aspekcie.

Willow

Willow Technolux

Ekowielbiciele z pewnością nie pogardzą więc mieszkaniem urządzonym w zgodzie z naturą – z drewnianymi meblami, naturalnymi materiałami, jasnymi barwami i dużą ilością światła. Niezbędnym elementem takiego wystroju są ciekawe lampy, które zapewnią oświetlenie wieczorami i w miejscach pozbawionych słonecznych promieni. W tej roli z pewnością sprawdzą się oprawy oświetleniowe Willow firmy Technolux, wykonane z plecionej niczym dawne koszyki wikliny. To wiszące lampy o klasycznym, prostym  abażurze w kształcie ściętego stożka, które dzięki połączeniu prostej formy i naturalnego tworzywa w pełni oddają ducha stylu eko. Dodatkowo dostępne są one w dwóch wersjach kolorystycznych – ciepłym brązie oraz chłodnej, a zarazem spokojnej bieli. Dzięki temu z łatwością zgrają się one z barwami towarzyszącymi tego typu wnętrzom, a my dopasujemy kolor lampy do pozostałych elementów dekoracyjnych. Willow firmy Technolux to kolekcja, która przybliży nas do natury.

Willow white S

Willow white S Technolux

Moda na eko 

Bazę ekologicznego nurtu stanowią naturalne materiały, ograniczona ilość dekoracji i zdobień oraz pastelowa kolorystyka oparta na barwach ziemi. Bliskość natury nie oznacza jednak, że nasz dom musi wyglądać jak prymitywny szałas. Możemy pozwolić sobie na designerskie eksperymenty, pamiętając jednak o umiarze w wykorzystywaniu ozdób. Wiszące lampy Willow firmy Technolux umożliwią nam stworzenie subtelnych aranżacji. W kolekcji odnajdziemy bowiem 3 oprawy oświetleniowe o długości 110 cm, różniące się wielkością średnicy – Willow S – 30 cm, Willow M – 40 cm, Willow L – 50 cm.

Dzięki temu możemy zawiesić lampy w standardowy sposób, pojedynczo na środku sufitu lub dowolnie łączyć ze sobą różne wielkości, wieszając np. lampy od najmniejszej do największej. Jeśli chcemy wprowadzić do wnętrza nieco ekstrawagancji, dodatkowo możemy stworzyć ciekawe kompozycje wykorzystując oprawy oświetleniowe Willow zarówno w brązowym, jak i białym kolorze. Dzięki temu ożywimy nieco ascetyczne wnętrze eko, jednocześnie nie zakłócając całej stylizacji. Co więcej, lampy są łatwe w czyszczeniu, bowiem wiklinowy abażur wystarczy jedynie przetrzeć suchą szmatką lub miotełką, a będzie wyglądał jak nowy.

Willow L

Willow L Technolux

Styl eko znany jest już od dawna, jednak w ostatnim czasie przeżywa swój renesans. Coraz więcej ludzi zaczyna wprowadzać ekozasady w życie i nie chodzi tu jedynie o dbanie o środowisko, ale również o chęć bycia bliżej natury. Wiklinowe lampy Willow firmy Technolux, stanowią więc odpowiedź na powstające potrzeby.

KOLEKCJA WILLOW:

 

Willow white S

Długość: 110 cm

Średnica: 30 cm

Cena detaliczna: 136,53 zł

Willow white M

Długość: 110 cm

Średnica: 40 cm

Cena detaliczna: 173,43 zł

 

Willow white L

Długość: 110 cm

Średnica: 50 cm

Cena detaliczna: 221,40 zł

 

Willow S

Długość: 110 cm

Średnica: 30 cm

Cena detaliczna: 129,15 zł

 

Willow M

Długość: 110 cm

Średnica: 40 cm

Cena detaliczna: 154,98 zł

 

Willow L

Długość: 110 cm

Średnica: 50 cm

Cena detaliczna: 202,95 zł

Leave a Reply