Półka na buty

Szpilki, czółenka, sztyblety, mokasyny, oficerki, kozaki… – zastanawiasz się co zrobić, żeby służyły przez lata? Sposobem na „długowieczność” obuwia jest właściwa pielęgnacja połączona z odpowiednim przechowywaniem. Z pomocą przychodzą systemowe półki na buty elfa – dzięki nim wszystkie pary będą we właściwym miejscu.

Chcesz, aby Twoje buty służyły przez długie lata? Dbaj o nie! Zaimpregnuj je przed pierwszym użyciem, regularnie czyść z kurzu i brudu oraz stosuj odpowiednie środki pielęgnacyjne.

W ich właściwym przechowywaniu pomogą systemowe rozwiązania do butów elfa. Dzięki nim w garderobie zapanuje porządek, a każda para będzie zawsze na swoim miejscu, gotowa do założenia!

115

Fot. Elfa

Przywołaj swoje buty do porządku! Szwedzka firma Elfa zaprojektowała łatwy w montażu system do przechowywania. Składa się on z pionowych i poziomych listew, do których mocuje się kosze, półki, drążki i wieszaki. Samodzielnie komponujesz wybrane elementy, by jak najlepiej odpowiadały na Twoje potrzeby.

212

Fot. Elfa

System elfa to doskonałe rozwiązanie dla zimowego obuwia. Gdy już udało nam się zamienić ciężkie kozaki na lekkie mokasyny, warto pomyśleć, jak i gdzie przechować je do następnego sezonu. Odpowiednia pielęgnacja połączona z właściwym przechowywaniem, jaki gwarantuje elfa to bowiem tajemnica „długowieczności” butów.

Leave a Reply