Pudrowy róż w łazience

Gdyby chcieć opisać kolor różowy w najprostszy sposób, wystarczyłoby powiedzieć, że jest on pośredni między białym a czerwonym. Jednak tak, jak w przypadku każdej innej barwy, liczba odcieni różu jest ogromna. Pastelowe, ciepłe, intensywne i bardzo nasycone tworzą różowe uniwersum, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. A przynajmniej powinien, ponieważ badania pokazują, że różowy jest kolorem, który kojarzy się z radością i zabawą. Z tego względu Villeroy & Boch postanowił wykorzystać go do stworzenia ciepłych i optymistycznych przestrzeni łazienkowych.

pudrowy roz w lazience 1

fot. Villeroy & Boch

Villeroy & Boch od niemal 270 lat tworzy piękne, ponadczasowe przedmioty, często wbrew obowiązującym regułom. Projekty i produkty firmy, które oddają nieoczywiste skojarzenia, stały się synonimem przełamywania schematów myślowych i dzięki nim, architekci realizują najśmielsze pomysły. Nie inaczej jest w przypadku wprowadzenia pudrowego różu do łazienki. Projektanci z Villeroy & Boch są przekonani, że kolor ten doskonale sprawdzi się nie tylko na ścianach, ale i na ceramice łazienkowej i wannach. Choć barwa ta nie znalazła się wśród kolorów wiosny 2018 r. według Pantone, to warto zauważyć, że wśród dwunastu zaproponowanych, aż trzy to róże: Ash Rose czyli brudny róż, Pink Lavender – lawendowy róż oraz Rapture Rose czyli zgaszony róż. Wykorzystanie pudrowego różu jest zatem zgodne z filozofią firmy, która czerpie inspiracje z otoczenia, interpretując je na swój sposób. I powstają charakterystyczne dla Villeroy & Boch, unikatowe realizacje.

pudrowy roz w lazience 2

fot. Villeroy & Boch

Artis i Avento: elegancki design, niespotykana kolorystyka

Kolekcja Artis zgodnie ze swoją nazwą ma bardzo wiele wspólnego ze sztuką. Delikatne i geometryczne kształty umywalek o niezwykle cienkich ściankach i smukłych krawędziach zawdzięczają swój wygląd innowacyjnemu materiałowi o dużej wytrzymałości, czyli TitanCeram. Stworzony z myślą o wyjątkowych projektach premium, jest nie tylko niezwykle wytrzymały i odporny na zarysowania, ale również pozwala na tworzenie unikatowych produktów ceramicznych. Umywalki z kolekcji Artis, dostępne w czterech prostych kształtach – owalnym, okrągłym, prostokątnym i kwadratowym – i w dwóch odcieniach bieli, zyskały różową odsłonę. Pudrowe ceramiki w połączeniu z dopasowanymi meblami i akcesoriami Villeroy & Boch pozwolą stworzyć przestrzeń, w której najwięksi twardzieleodnajdą spokój i ukojenie po ciężkim dniu.

pudrowy roz w lazience 3

fot. Villeroy & Boch

Z kolei w przypadku kolekcji Avento, meble i ceramikę połączono z pudrowym różem na ścianach. Kolor towarzyszy nowoczesnym meblom z akrylowymi frontami, lekkiej ceramice, wannom i miskom WC z technologią DirectFlush, stając się dopełnieniem nowoczesnych, funkcjonalnych i przytulnych przestrzeni.

pudrowy roz w lazience 4

fot. Villeroy & Boch

Wykorzystanie różu w łazienkach Villeroy & Boch pozwoliło stworzyć nowoczesne i optymistyczne wnętrza, które przypadną do gustu wielbicielom piękna i elegancji. Zrywając ze stereotypami związanymi z tym kolorem, po raz kolejny Villeroy & Boch sytuuje się w awangardzie stylowych aranżacji dla każdego.

pudrowy roz w lazience 5

fot. Villeroy & Boch

pudrowy roz w lazience 6

fot. Villeroy & Boch

pudrowy roz w lazience 7

fot. Villeroy & Boch

Leave a Reply