Roleta i zasłona – udany duet na okno

Jeśli nie możesz się zdecydować, czy ozdobą Twojego okna będzie zasłona, czy roleta, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wybierz stylowy duet – roletę i zasłonę.

Bogata oferta tkanin i rodzajów zarówno zasłon, jak i rolet sprawia, że nie musisz ograniczać swoich pomysłów na aranżację wnętrz. Dzięki roletom i zasłonom łatwo wyczarujesz pomieszczenie w dowolnym stylu.

Wzorzyście czy jednobarwnie?

W zależności od upodobań Twój salon lub sypialnia mogą się zmienić w romantycznie ukwiecony ogród (aranżacja w stylu angielskim). Nie obawiaj się eksperymentów. Wzorzysta roleta i zasłona? Czemu nie! Równie oryginalnie ozdobi okno kwiecista zasłona, której ciekawy wzór podkreśli monochromatyczna roleta.

Jeśli jesteś zwolennikiem oszczędnych form, dobierz do pokoju zasłony w tonacji szarości, beżów lub granatów i połącz je z gładkimi białymi roletami.

Klasyka rządzi się swoimi prawami, ale najważniejsze zdanie należy do Ciebie. Roleta materiałowa jest nowoczesnym dodatkiem, który razem z zasłoną w ciepłych kolorach, takich jak beże, brązy i czerwienie, z powodzeniem dopełni klasyczną stylizację. Do jadalni lub salonu wybierz roletę firanową.

A może skusisz się na połączenie rolety z dekoracyjną zasłoną sznurkową?

Dekoruj i baw się różnymi aranżacjami!

zaslony i rolety na oknie 1

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 2

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 3

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 4

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 5

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 6

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 7

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 8

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 9

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 10

fot. Dekoria

zaslony i rolety na oknie 11

fot. Dekoria

Leave a Reply