Seria świątecznej porcelany – pomysł na Mikołajki

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na upominek dla bliskich, sprawdźcie co polecają specjaliści Dekoria.pl. W tym roku do oferty dołączyła urocza seria porcelany o nazwie Christmas. Te drobne elementy zbudują magiczną atmosferę w mieszkaniu jeszcze przed świętami i na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Porcelana z kolekcji Italy Design już od dłuższego czasu gości na liście produktów dostępnych w ofercie Dekoria.pl. Do tej pory mogliśmy poznać urocze zastawy o wdzięcznych nazwach: Les Fleurs, Blooming czy Raindrop Tea. Tym, co je wyróżnia jest unikalny design oraz wysoka precyzja wykonania. W większości porcelanę ozdabia prosty, romantyczny kwiatowy wzór, choć znajdzie się coś dla minimalistów. Oszczędność formy i odważną kolorystykę znajdziemy w serii Raindrop Tea.

pomysl na mikolajki swiateczne talerze

Porcelana z kolekcji Italy Design z oferty Dekoria.pl

Do obszernej kolekcji porcelany dołączyły nowe wzory, które zostały utrzymane w świątecznej stylistyce. Wspomnianą linię Christmas wyróżnia nadruk, kojarzony z Mikołajkami czy Świętami Bożego Narodzenia. Każdy element zastawy przedstawia Mikołaja, renifery, zielone choinki ozdobione bombkami czy świąteczne prezenty.

W kolekcji znajdziemy urocze kubki, filiżanki, talerze czy patery. Każdy z nich sprawi, że już przed świętami nasz stół nabierze wyjątkowego charakteru.

pomysl na mikolajki swiateczne pojemniki

Porcelana z kolekcji Italy Design z oferty Dekoria.pl

Na szczególną uwagę zasługuje zestaw czterech świątecznych kubków, które po włożeniu jednego w drugi, przedstawią świąteczny obrazek. Ten nietypowy sposób układania kubków nie wymaga chowania ich do szafki. Przeciwnie. Postawione na kredensie będą dodatkowym akcentem dekoracyjnym.

pomysl na mikolajki swiateczne kubki

Porcelana z kolekcji Italy Design z oferty Dekoria.pl

Porcelana Italy Design łączy w sobie dwie ważne cechy: doskonałą jakość oraz oryginalny design. Każdy przedmiot z kolekcji jest pakowany w eleganckie, świąteczne pudełko. Tak przygotowana przesyłka to doskonały pomysł na prezent, który pozwoli poczuć oraz zachować magię i wyjątkowość świątecznych chwil.

Leave a Reply