Kamienny blat stołu

Trudno nie docenić stołu, jest on milczącym świadkiem ważnych wydarzeń w życiu człowieka. Wykonany z trwałych kamiennych blatów może towarzyszyć kolejnym pokoleniom i stać się cząstką historii rodziny. Otaczany troską symbolizować będzie nieprzemijającą trwałość i tradycję.

 

Nieodzowny element domu

„Pokaż mi stół, który Ci się podoba, a powiem Ci kim jesteś”- wybór stołu to oczywista deklaracja naszego trybu życia i określonego stylu. Dla wielu osób dominującym kryterium urządzania domowego wnętrza jest z pewnością wygoda i funkcjonalność. Wybierając tak istotny mebel należy mieć więc pewność, że nie tylko dobrze wkomponuje się on w wystrój, ale stanie się również jego trwałym i użytecznym elementem.Marmurowe i granitowe blaty RR Granity wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom, nie tylko zachwycając niepowtarzalną fakturą i głębią koloru, ale też wytrzymałością na zadrapania i uderzenia. Twarda i gładka powierzchnia kamiennych płyt RR Granity dzięki, odpowiedniej, wdrażanej już w czasie obróbki surowca, impregnacji, skutecznie zabezpiecza materiał przed niszczącym działaniem wysokiej temperatury, środków czystości oraz detergentów.

RR Granitowy stół w kameralnej jadalni

RR Granitowy stół w kameralnej jadalni

Uniwersalna uroda kamienia

W zależności od roli, jaką stół pełni w pomieszczeniu, spośród płyt marmurowych i granitowych RR Granity można dobrać surowiec, który uwydatni jego majestatyczne bądź kameralne wcielenie. Elegancki i nasycony mleczną barwą marmur Coffee Cream RR Granity z wdziękiem wpasuje się we wnętrza, które pełnią reprezentatywną funkcję. Mniej oficjalny, a z pewnością równie interesujący granit Imperial Gold RR Granity o przetykanym ciemnymi akcentami złocistomiodowym odcieniu uwydatni pełną urodę surowca, ocieplając jednocześnie nowoczesne domowe wnętrze.

RR Elegancki marmurowy stół

RR Elegancki marmurowy stół

Katalog możliwości artystycznych

Stół coraz częściej stanowi inspirację dla powstawania nowych bardziej odważnych projektów wnętrzarskich. Artyści i designerzy, dzięki ciekawym łączeniom surowców, przeobrażają tradycyjny mebel w niebanalne dzieło sztuki, które odmieni wygląd każdego wnętrza. Kamień jest jednym z materiałów, który doskonale sprawdza się w tej roli. Płyty granitowe i marmurowe RR Granity stanowią stylowe dopełnienie wystroju domowej jadalni i salonu, ale także sal konferencyjnych w eleganckich biurowcach czy modnych restauracji. O roli jaką odegra stół decyduje jednak nie tylko przeznaczenie pomieszczenia ale także zamysł artystyczny projektanta wnętrz. Zwolennicy klasycznych stylizacji z pewnością docenią urodę prostokątnych lub kwadratowych blatów. Owalne ławy lub okrągłe stoliki kawowe wdzięcznie wpasują się w niewielkie pomieszczenia. Nieco futurystyczne połączenie szkła, metalu i kamienia stanowi natomiast ciekawą propozycję dla projektantów otwartych na
innowacyjne koncepcje aranżowania przestrzeni.

RR Mlecznokremowy marmurowy stół

RR Mlecznokremowy marmurowy stół

Wartościowy kamień w domu

Stół to tak oczywisty element aranżacji wnętrza, że przez wielu jest niedoceniany. Należąc do podstawowego wyposażenia każdego domu, w niemalże wszystkich miejscach świata stopniowo zyskuje wartość nie tylko użytkową ale i estetyczną. Dzięki bogatej palecie barw kamieni RR Granity może przeistoczyć się w wyjątkowy element dekoracyjny, nadając ton i charakter pomieszczeniom. Uroda i siła kamienia sprawia, że marmurowe i kamienne stoły RR Granity potrafią stworzyć nastrój dla wyjątkowych spotkań.

  

Parametry techniczne płyt RR Granity

Płyta granitowa Imperial Gold

Wymiar : docinany na indywidulane zamówienie

Powierzchnia: polerowana / antykowana

Dystrybutor: RR Granity

Cena detaliczna płyty granitowej Imperial Gold 2 cm : 329 zł netto/m2

Cena detaliczna płyty granitowej Imperial Gold 3cm : 379 zł netto/m2.

 

Płyta marmurowa Coffe Cream

Wymiar : docinany na indywidulane zamówienie

Powierzchnia: polerowana / antykowana

Dystrybutor: RR Granity

Cena detaliczna płyty marmurowej Coffee Cream 2 cm : od 219,00zł netto/m2

Cena detaliczna płyty marmurowej Crema Marfil 3cm : od 269,00zł netto/m2.

Płytka marmurowa Coffe Cream 60x40x1,5 cm: od 199zł netto/m2

Leave a Reply