Lakierowane szkło dekoracyjne o nieskazitelnej bieli

Osiągnięcie śnieżnobiałego efektu w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych możliwe jest tylko przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Dla miłośników minimalizmu i świeżości we wnętrzach Guardian przygotował specjalny produkt: DecoCristal SuperWhite – lakierowane szkło dekoracyjne o nieskazitelnej bieli.

Szkło coraz częściej zastępuje inne materiały wykończeniowe w nowoczesnych kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach. Zaletą zastosowania szklanych powierzchni jest uzyskanie dużych, jednolitych powierzchni o gładkiej fakturze i niespotykanych walorach estetycznych. Osiągnięte dzięki temu efekty wizualne zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Jednym z coraz bardziej popularnych kolorów szkła we wnętrzach jest biel. Barwa ta podkreśla nieco awangardowy charakter pomieszczenia, ale mówi też o czystości i lekkości przestrzeni. Co więcej optycznie powiększa ona wnętrza i daje poczucie świeżości.

szklo

DecoCristal SuperWhite najlepiej sprawdza się w kuchniach i łazienkach – fot. Biuro Architektoniczne METAFORM

DecoCristal SuperWhite to produkt stworzony na bazie najwyższej jakości szkła float, które pokryte jest z jednej strony białą, organiczną farbą. Po wyschnięciu farba daje piękny lakierowany efekt, zamieniając szkło w najwyższej jakości materiał wykończeniowy. Szkło DecoCristal SuperWhite może być wykorzystywane w większości pomieszczeń, ale najlepiej sprawdza się w kuchniach i łazienkach. Co więcej, w przeciwieństwie do innych rozwiązań technologicznych, szkło to jest pokrywane farbą już na etapie produkcji i przycinane do odpowiedniego rozmiaru, co znacznie zmniejsza koszty jego wytworzenia.

Szkło DecoCristal SuperWhite dostępne jest również w wersji bezpiecznej z przezroczystą folią zabezpieczającą. W przypadku pęknięcia szkło pozostaje przytwierdzone do folii i zmniejsza ryzyko skaleczenia. W połączeniu z produktem CristalGuard, DecoCristal SuperWhite jest doskonałym rozwiązaniem do kabin prysznicowych zapewniając łatwość czyszczenia i zabezpieczenie przed korozją i odbarwieniem.

Leave a Reply