6 oryginalnych kolekcji mebli kuchennych

Elegancja, minimalizm, nowoczesne wykończenie i subtelna kolorystyka – to atrybuty kuchni z serii New Line. Sześć oryginalnych kolekcji wzbogaciło ofertę salonów RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg, drzwi i zestawów meblowych. Szafki w barwach śmietankowej bieli, mrożonej kawy oraz białej czekolady nie tylko pobudzą apetyt domowników, ale i staną się nieodłącznym elementem kuchennej aranżacji.

Meble kuchenne Irving

Meble kuchenne Irving z serii New Line od RuckZuck

Nie ma jednej, uniwersalnej i sprawdzonej receptury na nowoczesną kuchnię. Podobnie, jak różne są nasze gusta kulinarne, tak i odmienne są potrzeby użytkowników co do wyposażenia mieszkania, a zwłaszcza pomieszczenia, w którym często ogniskuje się życie rodzinne. Dla tych, którzy cenią fuzję elementów tradycyjnych i nowoczesnych, polecamy meble New Line. Łączą one w sobie klasyczną, stonowaną gamę kolorystyczną z mocno osadzonym we współczesnych trendach połyskującym wykończeniem, wyróżniając się także atutami funkcjonalnymi – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck.

Takoma, Peoria, Flint, Miramar, Austin oraz Irving to nowości w ofercie RuckZuck. Cztery pierwsze kolekcje charakteryzuje akrylowe wykończenie w połysku, które tworzy efekt niczym niezmąconej, lustrzanej tafli. W przypadku dwóch ostatnich zestawów, szafki posiadają powierzchnię pokrytą satynowym lakierem, który subtelniej odbija światło i nadaje im niepowtarzalnego blasku. Dzięki temu rozwiązaniu kuchnia staje się jaśniejsza, bardziej przyjazna, a dodatkowo zyskuje nutę elegancji.

Meble kuchenne Takoma

Meble kuchenne Takoma z serii New Line od RuckZuck

W ramach każdego zestawu dostępnych jest aż 12 wariantów szafek stojących oraz 13 modeli półek wiszących. Występują one w szerokościach: 30, 40, 60 i 80 cm. Różnią się także wysokością (szafki stojące – 82 lub 143 cm; szafki wiszące – 30, 40, 60 lub 80 cm) oraz głębokością (szafki stojące – 48 cm, szafki wiszące – 31 cm). Wśród nich znajdują się elementy meblowe przystosowane do zabudowy sprzętu AGD oraz innego wyposażenia: okapu, piekarnika czy zlewozmywaka. Do każdego kompletu można dobrać części uzupełniające – panele maskujące (dolne, górne, boczne) oraz cokoły.

Gotowe szafki pozwalają na ich dowolne łączenie, zgodnie z indywidualną wizją aranżacyjną. Bez obaw można zestawiać ze sobą elementy pochodzące z różnych kolekcji o tym samym wykończeniu. Półki narożne (pełne lub dostawne) umożliwiają maksymalne wykorzystanie nawet niewielkiej przestrzeni.

Meble kuchenne Miramar

Meble kuchenne Miramar z serii New Line od RuckZuck

Meble New Line wyróżnia funkcjonalność. Są wyposażone w stalowe szuflady, niskie i wysokie, o dopuszczalnym obciążeniu 25 kg. W szafkach uchylnych zamontowano wytrzymałe podnośniki gazowe. Wszystkie półki posiadają dwa zaczepy do mocowania cokołu i regulowane nóżki o wysokim udźwigu, które rozwiązują problem nierówności podłoża.

Jaką kuchnię wybrać? Jedni lubią orientalne, azjatyckie smaki, inni z kolei bardziej cenią tradycyjne dania polskie. W wyborze potraw nie zawsze jednak możemy kierować się naszymi upodobaniami. W przypadku mebli natomiast warto stawiać na własne potrzeby. Meble New Line dają sposobność do urządzenia kuchni zgodnie z indywidualnymi preferencjami, a na dodatek można je montować samodzielnie – dodaje Katarzyna Śliwińska.

Meble kuchenne Peoria

Meble kuchenne Peoria z serii New Line od RuckZuck

Obok kolekcji New Line salony RuckZuck oferują też zestawy z serii Concept oraz Inspired by Nature.

Leave a Reply