Modne kuchnie – kolorowe okapy kuchenne

Żadna Pani Domu nie może się bez niego obejść. Do niedawna traktowany był przez wiele osób, jako mało atrakcyjny element wyposażenia kuchni. Okap, bo o nim mowa, powinien być nie tylko estetyczny, cichy i wydajny, lecz również dopasowany do zabudowy. Aktualnie okap to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystości oraz doskonały element dekoracyjny.

Niektóre wyglądają jak designerskie lampy, inne swoim kształtem przypominają proste tuby, jeszcze inne – nieco bardziej tradycyjne – swoją konstrukcją nawiązują do odwróconej litery T. Bez względu na to na jaki okap się zdecydujemy, warto zadbać zarówno o jego parametry, jak i o oryginalny wygląd oraz kolor, który rozjaśni i tchnie życie w naszą kuchnię.

Kolorowe wnętrza tryskają optymizmem i żywiołową radością. Kolor w kuchni – szczególnie soczysty i kontrastowy – to must have tego sezonu.

Stylizacja kuchni pozwala nadać jej niepowtarzalny charakter. Projektanci i użytkownicy pokochali kolorowe i kontrastowe dodatki. To właśnie one podkreślają urodę i formę przedmiotów. Rosnącym zainteresowaniem cieszą również kolorowe okapy kuchenne – mówi Krzysztof Błażowski, właściciel marki Globalo.

W aneksie kuchennym odważne i modne są nie tylko zestawienia kolorystyczne, ale również forma zabudowy. Ważne, aby kontrastowe i soczyste kolory dodatków połączyć z neutralnymi kolorami wnętrza, np. z bielą lub szarością. Specjalista ds. Sprzedaży marki Globalo dodaje: – Największym zainteresowaniem cieszą się okapy w kolorze czerwony i zielonym, jednak w swojej ofercie proponujemy możliwość malowania okapu na inne kolory z palety RAL.

Marzysz o nowoczesnej kuchni, chcesz się wyróżnić? Kolor wraca na salony, śmiało odważ się.

okap kuchenny

fot. Globalo

Leave a Reply