Elegancka włoska ceramika w dwóch stylizacjach

Ceramika włoska to wyraz codziennej radości z życia, celebracji jedzenia i spotkań z bliskimi. Przygotowane posiłki wzbogaca o niepowtarzalną atmosferę i uroki włoskiego designu. Przeznaczona jest dla osób, które cenią przedmioty nie tylko za ich użyteczność, ale też walory estetyczne.

porcelana1

Włoska ceramika Blooming

Włosi słyną z dobrego stylu i miłości do jedzenia, dlatego też tworzona przez nich porcelana jest tak wyjątkowa. W ofercie sklepu Dekoria.pl, znajduje się bogaty wybór ceramiki pochodzącej od renomowanej, włoskiej firmy, która oferuje szeroką gamę produktów w różnych stylizacjach. Nowością w sklepie są serie porcelany Blooming oraz Garden Flowers. To co je wyróżnia to piękne, kwiatowe wzornictwo i wysoka precyzja wykonania. Kolekcja Blooming to bardzo elegancka, biała porcelana, z delikatnym kwiatowym wzorem. Seria Garden Flowers to natomiast linia zainspirowana sztuką i tradycją chińską, utrzymana w stylu chinoiserie.

porcelana2

Włoska ceramika Blooming

Na oba wzory składają się pełnego uroku serwisy herbaciane oraz obiadowe. Kolekcje wykonane zostały z najwyższej jakości porcelany typu Fine Bone China, która została stworzona pod koniec VIII wieku przez Josiah Spode. Uznawana jest ona za najdelikatniejszą i najlepiej przepuszczającą światło, a tym samym najmocniejszą porcelanę, którą możemy podziwiać po dziś dzień.

porcelana3

Włoska ceramika Garden Flowers

W skład serii wchodzą elementy tj.: porcelanowe filiżanki, dzbanki, kubki, cukiernice, talerze głębokie i deserowe oraz wiele innych. Każdy fan eleganckiej, włoskiej porcelany bez problemu skompletuje swój zestaw z serii Blooming, czy Garden Flowers. Poszczególne elementy pakowane są w ozdobne pudełka, dlatego też idealnie nadają się na prezent. Całość opisywanej oferty znaleźć można pod adresem www.dekoria.pl w zakładce Dekoracje i ceramika.

Leave a Reply