Antracytowe kosze do szafek kuchennych

Peka wprowadziła do oferty nową kolorystykę koszy – antracyt – zapewniając elegancki i stylowe rozwiązanie systemów.

szafki kuchenne Le Mans Antracyt 2

Le Mans - Antracyt, fot. Peka

Od dłuższego czasu w kuchni królują odcienie szarości. Szare blaty, elementy wykończeniowe i akcesoria nadają wnętrzu nowoczesny i elegancki charakter. Teraz do modnych dodatków dołączyły produkty szwajcarskiej marki Peka w głębokim, antracytowym kolorze, które doskonale komponują się z drewnianymi i monochromatycznymi meblami.

szafki kuchenne Extendo Antracyt

Extendo - Antracyt, fot. Peka

Antracyt to mocna, wyrazista barwa, która wspaniale prezentuje się zwłaszcza w nowoczesnych kuchniach, w towarzystwie modnych betonowych struktur, płyt kwarcytowych, gładkich, szklanych tafli i stalowych urządzeń. Tym samym idealnie wpisuje się we współczesną stylistykę, podkreślając oryginalny design.

szafki kuchenne Kitchen Tower Antracyt

Kitchen-Tower-Antracyt, fot. Peka

Dzięki umiejętnemu łączeniu różnych odcieni szarości z bielą i drewnem powstają piękne, ponadczasowe wnętrza o wyjątkowym klimacie. Wychodząc naprzeciw tym trendom firma Peka wzbogaciła swoją ofertę o akcesoria w kolorze antracytu, które stanowią alternatywę dla elementów wykończonych w bieli, jasnej szarości, stali i szkle.

szafki kuchenne Le Mans Antracyt

Le Mans-Antracyt, fot. Peka

Nowa barwa występuje w najpopularniejszych systemach Peka do szafek narożnych: Le Manas i Magic Corner, w systemie Dispensa Libell i Pleno do szafek wysokich, a w przypadku szafek podblatowych nowy kolor zastosowano w systemie Snello i Kitchen Tower. Ponadto każdą szafkę można wyposażyć w ciemnoszare półki Extendo, a szafę gospodarczą w praktyczne akcesoria Sesam ułatwiające jej organizację. Uniwersalna szarość to rozwiązanie wyjątkowo estetyczne i bardzo praktyczne, bo szare elementy łatwiej utrzymać w czystości.

szafki kuchenne Magic Corner Antracyt 2

Magic Corner-Antracyt, fot. Peka

szafki kuchenne Magic Corner Antracyt

Magic Corner-Antracyt, fot. Peka

szafki kuchenne Sesam antracyt

Sesam - Antracyt, fot. Peka

szafki kuchenne Snello Antracyt

Snello-Antracyt, fot. Peka

Inspiracje znajdziesz tu: www.peka.pl

Leave a Reply