Kolorowe baterie zlewozmywakowe. Pięć najmodniejszych barw

Styl wnętrza zależy od wielu czynników. Kreuje je kolor i kształt wyposażenia, mebli czy akcesoriów. Z myślą o rozszerzeniu możliwości aranżacyjnych oraz z okazji wkraczania firmy w kolejne ćwierćwiecze istnienia, Deante rozbudowuje ofertę o kolorowe baterie zlewozmywakowe, dostępne w ramach nowej linii Milin. Pięć najmodniejszych barw stanowi nie tylko symbol pięknej kuchni, ale i wolności wyboru w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości.

 

baterie kuchenne, bateria zlewozmywakowa, kolorowe baterie

Bateria Milin firmy Deante

Nowa linia baterii zlewozmywakowych z wylewką „U” została zaprojektowana z myślą o wnętrzach utrzymanych w różnych stylach, charakteryzujących się wykorzystaniem barw jako akcentów kształtujących przestrzeń. Baterie Milin będą się doskonale komponowały zarówno w kuchniach utrzymanych w klimacie nowoczesnego minimalizmu, jak i klasycznych czy rustykalnych.

 

baterie kuchenne, bateria zlewozmywakowa, kolorowe baterie

Bateria Milin firmy Deante

Kolorowe baterie, inaugurujące jubileusz 25-lecia istnienia firmy, rozszerzają możliwości kreowania kuchni, w tym doboru różnorodnych elementów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Paleta dostępnych kolorów to optymalne rozwiązanie aranżacyjne. Klasyczna biel, ognista czerwień, soczysta zieleń, egzotyczny oranż i bananowy żółty pozwolą zarówno na harmonijne dostosowanie danego modelu do kolorystyki pomieszczenia, jak i na barwne kontrasty. Z łatwością włączymy każdą z dostępnych wersji w wizualny dialog wybranego odcienia z innymi elementami wykończeniowymi – płytkami i fugami, luksferami, oraz meblami czy wszelkimi dodatkami.

 

baterie kuchenne, bateria zlewozmywakowa, kolorowe baterie

Bateria Milin firmy Deante

Deante powstało w okresie przemian ustrojowych, w czasach, kiedy szara rzeczywistość PRL-u zaczęła ustępować miejsca spełniającym się kolorowym marzeniom Polaków, w tym marzeniom o pięknych domach – mówi Anna Kowalska, z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante. – Świętowanie 25-lecie istnienia naszej firmy rozpoczynamy od wprowadzenia specjalnej linii kolorowych baterii kuchennych Milin. Paleta pięciu kolorów to symbol wolnego wyboru w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości.

 

baterie kuchenne, bateria zlewozmywakowa, kolorowe baterie

Seria Milin - bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką „U”, sugerowana cena brutto: 309 zł

Dostępna paleta barw nie jest jedynym udogodnieniem stworzonym z myślą o osobach pragnących świadomie tworzyć przestrzeń, ale i połączyć piękne z praktycznym. Kształt wylewki modelu Milin podkreśla estetykę i prostotę w designie, a jednocześnie jest bardzo wygodny. Baterie są wyposażone w głowice ceramiczne o średnicy 35 mm. Produkt jest objęty 7-letnim okresem gwarancyjnym.

Leave a Reply