Zlewozmywak – kuchenna rewolucja

Pogoń za marzeniami w wielkim mieście sprawia, że warto zaopatrzyć się w przedmioty, które ułatwią nam funkcjonowanie, a przy tym będą wyglądać elegancko. Już dziś znajdź w swojej kuchni designerski, miejski kunszt – z nowym zlewozmywakiem.

Duża kuchnia, w której spotykać się będą wszyscy domownicy przy wspólnych posiłkach i rozmowach, to marzenie niejednego z nas. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie na przyjemność gotowania dla rodziny oraz najbliższych. Czas ogranicza nasze możliwości, dlatego powinniśmy cieszyć się każdą chwilą popołudniowego spokoju, przy równoczesnym doświadczaniu estetycznych oraz smakowych przyjemności.

Nowy zlewozmywak City D-150 Small marki Schock pokazuje, że nasza kuchnia nie musi być nudna i tradycyjna, by dobrze spełniać swoje funkcje. Charakterystyczna dla rodziny zlewozmywaków City, duża komora w kształcie trapezu (19,5cm), która nadaje jej nie tylko nowoczesnego wyglądu, ale jest także bardzo praktyczna. Zlewozmywak City, dzięki swojej budowie, doskonale dopasowuje się do każdej przestrzeni oraz poprawia komfort zmywania – nawet duże naczynia można myć i płukać bez ryzyka rozpryskiwania wody na blat. Dodatkowo, ponad półmetrowy ociekacz pomaga nam w codziennych, kuchennych czynnościach: z jego pomocą naczynia schną w dogodnym dla nas miejscu, odsączamy warzywa, rozmrażamy produkty spożywcze oraz przygotowujemy je do dalszych czynności mających oczarować nasze kubki smakowe.

Zlewozmywak nie musi być tradycyjny

Zlewozmywak nie musi być tradycyjny

Wiwat oświetlenie!
Oferowane przez firmę CCI Sp. z o.o. dodatkowe oświetlenie LED – zestaw wodoodpornych lamp diodowych, umiejscowionych na bocznej ścianie zlewozmywaka City, sprawia, że wieczorne kuchenne rewolucje będą dla nas przyjemnością. Niebanalne światło sprawi również, że po codziennej bieganinie poczujemy ulgę, zachwycając się urokami własnej kuchni.

Zlewozmywak City D-150 Small z oferty firmy CCI Sp. z o.o. dostępny jest w 6 kolorach. Nero (czysta czerń), Onyx (czarny z efektem metalicznym) oraz Inox (ciemny popiel z efektem metalicznym) sprawdzą się w tradycyjnych aranżacjach, natomiast Mocha (kawowy), Cayenne (ceglany), Colorado (kawa z mlekiem) – w futurystycznym wnętrzu. Co więcej, jasne odcienie zlewozmywaka doskonale wpiszą się w kuchnię przesiąkniętą elementami natury, w której piecze sprawują owoce i warzywa. Ciemne natomiast ukażą prawdziwe piękno rozjaśnionego wnętrza, z którego wydobywa się aromatyczny smak gotowych dań i zup. Każdy z odcieni zlewozmywaka City D -150 Small, nowości w ofercie CCI sp. z o. o.,  idealnie wkomponuje się w nawet najbardziej fantazyjną przestrzeń kuchenną.

Crystalite +: materiał ma znaczenie
Zlewozmywaki City D-150 Small zbudowane są z materiału Crystalite +, wzbogaconego o formułę Antibac. Dodanie jonów srebra do masy granitowej pozwala zapobiec rozwojowi bakterii aż w 95%, zapewniając tym samym każdemu członkowi rodziny higieniczny tryb życia. Materiał jest ponadto odporny na zadrapania i zabrudzenia, a jego specjalna nanostruktura zapewnia komfort użytkowania.

Zlewozmywaki City D-150 Small z oferty CCI Sp. z o.o. to rozwiązanie dla zabieganych osób, które ponad wszystko cenią sobie domowy odpoczynek po całodziennej bieganinie. Produkt nie tylko gwarantuje przyjemność użytkowania, ale też dodaje miejskiego stylu w zakątku każdego klimatycznego mieszkania.

City D-150 Small
Materiał: Crystalite +®
Wymiary: 860×500 mm
Do szafki od: 60 cm, odwracalny
Cena: 1099 zł (kolory objete promocją: Colorado, Onyx), pozostałe kolory 1499 zł
Wkładka stalowa: 349 zł
Deska szklana: 299 zł

Leave a Reply