Kaktusowa wyciskarka do cytrusów

W upalne dni każdy z nas marzy o tym, aby napić się czegoś orzeźwiającego. Najlepszym rozwiązaniem jest świeży sok owocowy. Tym, którym zwykłe wyciskanie cytrusów wydaje się nudne, przedstawiamy Cactus Juicer, produkt wchodzącej na polski rynek marki PO.

Śmiała propozycja marki intryguje nas już samą nazwą, która, nie jest przypadkowa. Swoim kształtem wyciskarka do cytrusów Cactus Juicer przypomina pustynny kaktus. Nietypowa i zabawna forma urządzenia na pewno zaskoczy naszych gości. Co więcej, dzięki niewielkim kształtom oraz uniwersalnemu kolorowi Cactus Juicer będzie doskonałym, designerskim dodatkiem w każdym nowoczesnym wnętrzu. Innowacyjność i energia urządzenia może stać się inspiracją do działania w letnie, leniwe wieczory.

wyciskarkaProjektanci marki PO: zaskakują nas również niezwykłą kreatywnością. Cactus Juicer to nie tylko wyciskarka do cytrusów, ale jednocześnie kubek, który pozwala nam cieszyć się świeżym sokiem od razu po jego przyrządzeniu. Zdejmij górną część urządzenia, wyciśnij cytrusy, przelej sok do filiżanki i gotowe! Ciesz się orzeźwiającym smakiem świeżych owoców. Wykonany z białej porcelany Cactus Juicer jest odporny na zarysowania i łatwy w konserwacji.

wyciskarka do owocowMarka PO: z rozpędem wchodzi na polski rynek. Dzięki niezwykłej energii, którą wkłada w swoje produkty zawojowała już serca tysięcy użytkowników w całej Europie. Klienci cenią ją za innowacyjność i niebanalne rozwiązania. Misją PO: jest łamanie barier, rozbudzanie wyobraźni i ciągłe zaskakiwanie odbiorcy. Dzięki temu, jej projektanci umiejętnie i z klasą wykraczają poza przyjęte standardy. Nadają zwykłym przedmiotom artystyczną i oryginalną duszę z nutą duńskiego designu.

Informacje o wyciskarce do cytrusów CACTUS JUICER

  • Materiał: biała porcelana
  • Pojemność kubka: 250 ml
  • Pojemność wyciskacza do cytrusów: 200 ml
  • Wysokość zestawu: 17,5 cm
  • Podstawa: 15 x 11 cm
  • Cena: 149 PLN

Gdzie kupić?
www.po-selected.pl/

Leave a Reply