Niepowtarzalne kształty w Twojej kuchni

Kształty okapu, zlewozmywaka czy baterii z serii Polyedro intrygują, przyciągają uwagę. Urządzenia te są inne niż wszystkie, niepowtarzalne. Projektanci wyposażenia kuchennego stale pracują nad tym, aby ich produkty były jeszcze piękniejsze, oryginalniejsze, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Taki jest także system Polyedro. Poszczególne elementy systemu współgrają ze sobą pod względem wzornictwa, ale mogą być także wykorzystywane w zestawieniu z innymi produktami. To jedna z najbardziej intrygujących propozycji wśród dostępnych na rynku produktów do aranżacji kuchni. System Polyedro daje możliwość stworzenia kuchni innej niż wszystkie- w sam raz dla osób, które lubią się wyróżniać.

Inspiracją do zaprojektowania oryginalnych kształtów Systemu Polyedro była forma diamentu, najbardziej pożądanego kamienia na świecie. Diament jest piękny, intrygujący, trwały, daje poczucie luksusu. Tak samo jest w przypadku systemu Polyedro, który potrafi nadać wysublimowany, luksusowy wygląd kuchni. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że Polyedro staje się prawdziwym obiektem pożądania dla koneserów designu i wielbicieli pięknych i funkcjonalnych przedmiotów użytkowych.

zestaw kuchenny

Polyedro firmy Franke łączy niecodzienny design z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi.

Polyedro firmy Franke łączy niecodzienny design z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Zlewozmywaki Franke Polyedro dostępne są w dwóch wersjach montażu – do podbudowy lub wbudowane w blat z szeroką stalową ramą, która nie tylko doskonale komponuje się z każdym rodzajem podłoża ale również pięknie eksponuje dopasowaną wzorniczo baterię Polyedro. Wykonana z najlepszej jakości materiałów bateria Polyedro dopełnia i podkreśla piękno całego zestawu. Zlewozmywaki z serii Polyedro dostępne są także w wersji LED, z wbudowanym oświetleniem komory. Geometryczny zlewozmywak i designerska bateria to jednak nie wszystko. W skład zestawu Polyedro wchodzi także wiszący okap, nowość w ofercie Franke zarówno pod względem montażu jak i wzornictwa. Niespotykane dotychczas w kuchni kształty zdecydowanie wyróżniają ten model spośród innych okapów dostępnych na rynku. Ponadto odpowiednio dobrane oświetlenie, jednocześnie funkcjonalne i nastrojowe, pilot zdalnego sterowania oraz łatwy i estetyczny sposób montażu sprawiają, że okap Polyedro jest nie tylko efektowny, ale też niezwykle funkcjonalny.

Zestaw Franke Polyedro doskonale sprawdzi się w dużych i nowocześnie urządzonych kuchniach oraz pomieszczeniach kuchennych otwartych na salon. Dekoracyjne kształty i wyjątkowy design nowych zlewozmywaków, okapów i baterii Franke potrzebują bowiem przestrzeni, żeby błyszczeć.

Specyfikacja techniczna i ceny produktów z systemu Polyedro:

  • Okap dekoracyjny wiszący Polyedro– wyposażony w sterowanie elektroniczne Soft Touch; energooszczędne oświetlenie 3x5W VELO + dodatkowe oświetlenie na wierzchu 4x5W VELO; filtr aluminiowy przystosowany do mycia w zmywarce; w komplecie pilot zdalnego starowania; liczba biegów: 3 + bieg intensywny z automatycznym przełączaniem na bieg zwykły po 10 minutach; silnik energooszczędny; wyłącznik czasowy, który automatycznie wyłącza okap po 30 minutach od wybrania tej funkcji; wskaźnik zużycia filtra; średnica wylotu powietrza 150 mm; szerokość 45 cm; stal szlachetna. Cena detaliczna: 4838,34 zł.
  • Zlewozmywak wbudowywany Polyedro – stal szlachetna jedwab; kształt imitujący diament; wymiary zewnętrzne 510×510 mm (do szafki 60 cm); odpływ z korkiem automatycznym o średnicy 3,5 cala; szeroka stalowa, dekoracyjna rama; głęboka komora 240 mm. Cena detaliczna: 3225,22 zł. Wersja LED Light 3999 zł.
  • Zlewozmywak do podbudowy Polyedro – stal szlachetna jedwab; kształt imitujący diament; wymiary zewnętrzne 420×455 mm (do szafki 60 cm); odpływ z korkiem automatycznym o średnicy 3,5 cala; głęboka komora 240 mm. Cena detaliczna: 2721,13 zł. Wersja LED LIGHT 3699 zł.
zlew

Zlewozmywak do podbudowy Polyedro firmy Franke

  • Bateria kuchenna Polyedro – oryginalny kształt; wymiary: wysokość 223 mm, długość wylewki 203 mm; wyciągana wylewka; zawór zwrotny odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku; głowica ceramiczna; klasa głośności 1; kolor chrom. Cena detaliczna: 2317,84 zł
bateria

Bateria kuchenna Polyedro firmy Franke

2 komentarze

  1. Punia 13 września 2011
  2. Pablo 13 września 2011

Leave a Reply