Pomysły na kuchnię na wymiar

Funkcjonalna, nowoczesna, efektowna i dopasowana do indywidualnych potrzeb – taka powinna być kuchnia marzeń! Najnowsze kolekcje kuchni na wymiar Senso Kitchens od Black Red White sprawią, że przyrządzanie posiłków stanie się czystą przyjemnością, a kuchnia – ulubionym miejscem wszystkich domowników.

Ofertę kuchni na wymiar tworzą liczne kolekcje w stylu nowoczesnym i klasycznym. Do wyboru jest aż 50 wzorów frontów w 170 kolorach!  Szeroki wachlarz materiałów i tekstur, blaty o różnych grubościach, 150 modeli uchwytów oraz ponad 200 rodzajów szafek o różnych wymiarach i funkcjach pozwala stworzyć kuchnię „szytą na miarę”.

Kolekcja Kasetta dedykowana jest miłośnikom niewymuszonej elegancji. Stylizowane fronty oraz idealnie dopracowane detale sprawią, że malownicza Prowansja zawita w naszym domu. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w tych meblach ułatwiają przechowywanie produktów i organizację wnętrza szafek oraz szuflad, co z pewnością podnosi komfort użytkowania. Fronty Kasetta dostępne są aż w 59 kolorach.

meble kuchenne1

Kolekcja Kasetta od Black Red White

Przyrządzanie posiłków będzie niezwykle przyjemne i wygodne dzięki najnowszej kuchni 87th Smooth Street. Pojemne szafki i głębokie szuflady pomieszczą wszystkie niezbędne w kuchni smakosza rzeczy – od garnków przez sztućce, aż po produkty żywnościowe. Dolna zabudowa kuchni zachwyca frontami w oryginalnym wybarwieniu shiraz wenge, a w ofercie jest aż 75 kolorów do wyboru. Nowoczesny charakter podkreślają również szklane, lakierowane na wysoki połysk fronty szafek górnych, które otwierają się przez delikatne naciśnięcie.

meble kuchenne

Kolekcja 87th Smooth Street od Black Red White

Z kolei kuchnia skomponowana z dwóch wzorów frontów, 37th Savana Avenue oraz 38th Elysee Avenue – dedykowana jest osobom ceniącym indywidualne i nietuzinkowe wnętrza. Ciekawe zestawienie kolorystyczne jasnej magnolii z ciepłym, wyrazistym dębem legno nadaje kuchni wyjątkowy charakter. Wygodę i najwyższy komfort użytkowania zapewnią praktyczne rozwiązania, takie jak akcesoria firmy Blum z dożywotnią gwarancją jakości. Tymi funkcjonalnymi kuchniami można cieszyć się przez lata.

meble kuchenne3

Kolekcje 37th Savana Avenue oraz 38th Elysee Avenue od Black Red White

Kuchnie Senso Kitchens z oferty Black Red White cechuje wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania oraz możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Z meblami Senso łatwo urządzić każdą przestrzeń, nawet o nietypowej wielkości czy układzie. Klienci studiów kuchni Black Red White mogą liczyć na pomoc projektanta, który wykona fachowy pomiar pomieszczenia kuchennego oraz profesjonalny projekt wraz z wizualizacją i wyceną.

Leave a Reply