Stylowy fotel dla kawoszy

Aromatyczny kawowy napar ma miliony miłośników na całym świecie. Smakosze celebrują chwile picia kawy. Wygodny fotel  sprawi, że czas spędzony z filiżanką kawy stanie się dostępną na co dzień, odprężającą przyjemnością.       

…NA OKRĄGŁO 

Wyjątkowy pod względem komfortu i formy mebel. Okrągłe siedzisko przypomina kształtem pufę jednak idealnie wyprofilowane oparcie pozwala doskonale spełniać funkcję zgrabnego fotela. Projektanci firmy SITS skoncentrowali swoje wysiłki na uzyskaniu maksymalnego komfortu użytkowania.

Fotel MOKKA dostępny w różnych kolorach

Fotel MOKKA, dostępny w różnych kolorach

MOKKA jest niezwykle wygodna, a zarazem funkcjonalna. Niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe przenoszenie i osiąganie kolejnych efektów aranżacyjnych. Raz ustawiony fotel również może dynamicznie zmieniać swoje ustawienie dzięki zastosowaniu – w jednej z wersji MOKKI – mechanizmu obrotowego. Kolejne dostępne rozwiązanie to dyskretnie ukryte pod siedziskiem ślizgacze, ma się wrażenie, że korpus fotela idealnie i bezpośrednio przylega do podłoża.

CZARNA LUB Z MLEKIEM 

Fotel MOKKA jest dostępny we wszystkich kolorach i tkaninach występujących w kolekcji firmy SITS. Bez względu na to jaką kawę lubimy najbardziej MOKKA dopasuje się do naszego gustu – zarówno w kwestii ulubionego gatunku kawy jak i preferowanego wystroju domu. 

Warto zaznaczyć,że dzięki swojej zwartej formie i niewielkim rozmiarom MOKKA doskonale sprawdzi się również w barach i kawiarniach. Czas na kawę z MOKKĄ od SITSa.

Fotel MOKKA dostępny we wszystkich kolorach tkanin z kolekci SITS.

Leave a Reply