Czerwona kuchnia? Zobacz ten odważny zlewozmywak

Ogólnie dostępne zlewy granitowe to niewielka gama kolorystyczna z palety bieli, beży, szarości i czerni. Zlew granitowy w innym kolorze trzeba zazwyczaj zamawiać na specjalne życzenie, a jego cena w przypadku indywidualnej produkcji może być bardzo wysoka. Jeżeli więc szukamy nowych możliwości i marzymy  o oryginalnym wystroju w kolorze czerwieni teraz jest szansa na zakup zlewu pod kolor kuchni bez dopłaty za indywidualny projekt.

Negro z czerwonego granitu to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat o sporych wymiarach 790 x 500 mm. Wykonany jest z opatentowanej mieszkanki 80% z minerałów, w 20% z żywic poliestrowych, o dużej grubości materiału. Jego prosta i nowoczesna forma idealnie współgra z nadaną mu wyrazistą, czerwoną barwą. Ze względu na mocne kąty i proste kształty doskonale sprawdzi się w towarzystwie nowoczesnych mebli oraz armatury.

Designerski zlewozmywak Negro ma 10 lat gwarancji i polski rodowód. Można go kupić w cenie ok. 800 zł w sieci Leroy Merlin na terenie całego kraju w komplecie z syfonem z korkiem automatycznym i silikonem.

zlew

Leave a Reply