Eleganckie garnki do nowoczesnej kuchni

Trudno jest dziś wyobrazić sobie kuchnię bez wielu funkcjonalnych akcesoriów. Sztućce, wagi, talerze, czajniki, pojemniki spożywcze, patelnie i oczywiście garnki należą do zestawu niezbędnych przedmiotów, potrzebnych do przygotowania i spożywania posiłków. Najlepiej, jeśli wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ułatwiające codzienną pracę. Cechy te doceniają przede wszystkim osoby, którym zależy na sprawnym i szybkim przyrządzaniu potraw.

garnki 1

Kolekcja garnków Primo firmy Galicja

Bardzo istotną właściwością wszystkich akcesoriów kuchennych jest ich estetyczny wygląd. Poza swoją rolą użytkową powinny ozdabiać pomieszczenie, komponując się doskonale ze znajdującymi się w nim meblami i armaturą. Dlatego przy zakupie poszczególnych przedmiotów bardzo często zwracamy także uwagę na ich barwę i kształt.

garnki 2

Kolekcja garnków Primo firmy Galicja

Przykładem akcesoriów łączących w sobie obie cechy – funkcję praktyczną i dekoracyjną, jest kolekcja garnków Primo firmy Galicja. Wykonane ze stali nierdzewnej wyposażone zostały w dobrze dopasowane i przylegające do naczynia przeźroczyste szklane pokrywy umożliwiające podgląd zawartości i zoptymalizowanie czasu gotowania. Na zewnętrznych ściankach garnków znajduje się praktyczna miarka pozwalająca na dokładne odmierzanie zawartości, a kapslowe dno akumulujące ciepło gwarantuje jego równomierne rozprowadzanie. Dzięki temu możemy gotować nasze potrawy z niewielką ilością wody, zachowując w ten sposób cenne witaminy i minerały.

garnki 3

Kolekcja garnków Primo firmy Galicja

Garnki Primo mają wszechstronne zastosowanie – można używać je na wszystkich kuchenkach, również indukcyjnych. I co bardzo istotne, nadają się do mycia w zmywarce. Do wyboru mamy 4 różne rozmiary od 16 cm do 24 cm średnicy oraz 4 pojemności od 1,8 do 5,8 litra, dlatego z łatwością dobierzemy właściwe naczynia do swoich potrzeb, choć zapewne użyteczna okaże się cała linia.

garnki 4

Kolekcja garnków Primo firmy Galicja

Kolekcja Primo jest nie tylko bardzo praktyczna, ale i elegancka. Srebrna barwa, lśniąca stalowa powłoka, szklane pokrywy i ładnie wyprofilowane uchwyty sprawiają, iż garnki są piękną ozdobą każdej kuchni, a gotowanie w nich jest prawdziwą przyjemnością. Primo wspaniale prezentuje się w otoczeniu silikonowych akcesoriów w radosnych, wiosennych kolorach, szklanych pojemników spożywczych, a także stalowych czajników z uroczymi gwizdkami i dekoracyjnymi rączkami Dzięki swej uniwersalnej eleganckiej formie kolekcja będzie wyglądać doskonale zarówno w kuchniach urządzonych w klasycznym jak i nowoczesnym stylu.

Leave a Reply