Zobacz kamienne blaty, które odmienią Twoją kuchnię

Kuchnia nie bez powodu nazywana jest sercem domu. Poczynając od kamiennych palenisk w kulturze plemiennej po współczesne kamienne blaty stała się miejscem zarówno powstawania kulinarnych arcydzieł, jak i towarzyskich spotkań. Wystrój tego pomieszczenia powinien inspirować, a jednocześnie umiejętnie łączyć kolorystykę i stylistykę całego domu. Płytki marmurowe Crema Marfil z oferty RR Granity sprawią, że nasza kuchnia będzie prawdziwą paletą barw i smaków.

Carte blanche od RR Granity

Kuchnia to szczególne miejsce, które jednoczy wszystkich domowników. Idąc z duchem czasu powinna być jednak nie tylko pomieszczeniem służącym do przygotowania posiłków, ale też niebanalną wizytówką domu oddającą charakter gospodarzy i skłaniającą do wspólnych spotkań. Takie właśnie możliwości stwarza aranżacja z wykorzystaniem płytek Crema Marfil w ofercie RR Granity. Tkwiący w nich potencjał to prawdziwa „carte blanche” nie tylko dla profesjonalnych architektów ale i ludzi urządzających mieszkania z pasją.

plyty marmurowe

Płytki marmurowe Crema Marfil stanowią ciekawe tło dla nowoczesnych i wytwornych wnętrz. Fot. RR Granity

Klasyczna uroda płytek marmurowych RR Granity

Marmur z uwagi na swoje walory dekoracyjne już od czasów starożytnych uważany był za „arystokrację” wśród kamieni budowlanych. Również dzisiaj ten elegancki i trwały surowiec cieszy się uznaniem architektów.

Płytki Crema Marfil z firmy RR Granity nawiązują do najlepszych architektonicznych rozwiązań słonecznej Italii. Swój mleczny odcień zawdzięczają dominującej zawartości kalcytu. Smugowata, podkreślająca indywidualizm surowca, łatwo poddająca się obróbce technicznej struktura stanowi niebanalne tło do tworzenia nowoczesnych, choć klasycznie wytwornych wnętrz.

Wydobyć magię miejsca

W zależności od wyobraźni twórców w aranżacji kuchni dominować może awangardowa lub bardziej tradycyjna stylistyka. Nowoczesne wnętrza nadal chętnie nawiązują do klasyki. Drewno, szkło a także tworzywa sztuczne doskonale łącza się z naturalnym kamieniem. Taki miraż niweluje surowy charakter kuchni, nadając jej bardziej wyrazisty rys.

Płytki marmurowe Crema Marfil poprzez ciepłą mleczno-kremową barwę umiejętnie łączą odczucie czystości i wytworności, tworząc w pomieszczeniu nastrojowy klimat. Dzięki tym właściwościom efektownym rozwiązaniem jest wykorzystanie płytek RR Granity jako łącznika w mieszkaniach, w których kuchnia otwarta na salon powinna być równie reprezentatywna. Zastosowanie surowca na większej powierzchni umożliwi stworzenie nieograniczonej, a zarazem spójnej przestrzeni.

wystroj kuchni

Kuchnia otwarta na salon dzięki płytkom marmurowym Crema Marfil idealnie tworzy wrażenie spójnej przestrzeni Fot. RR Granity

Płytki marmurowe RR Granity Crema Marfil nie czynią nas niewolnikami jednej aranżacji. Uniwersalny design kamienia uwalnia nas od monotonii, dając pole do zabawy formą i eksperymentowania z kolorami.

Parametry techniczne płytek marmurowych Crema Marfil:

Rodzaj: marmur
Powierzchnia: polerowana
Wymiar: 60 x 40 x 2cm
Zastosowanie: podłogi, ściany
Cena katalogowa: 229 zł netto/ m2

Dystrybutor : RR Granity

Leave a Reply