Stylowe krzesła odmienią Twoje wnętrze

Jedna z definicji krzesła powie nam, że jest to mebel przeznaczony do siedzenia wraz z oparciem. Krzesło w definicji włoskich projektantów to wyjątkowy przykład sztuki użytkowej. Dedykowany dla każdego, kto ceni artystyczne rzemiosło.

Minimalistyczna jadalnia lub salon to miejsca gdzie idealnie pasują inspirowane włoską energią meble. Nadadzą wnętrzu klasycznego, eleganckiego charakteru. Prezentowane poniżej zdjęcia krzeseł to kunszt pracy włoskich projektantów. To pomysł na przedstawienie prostego bardzo tradycyjnego mebla w nowym, bogatym i wyjątkowym ujęciu. Jak im się to udało oceńcie to sami:)

Czerpanie z włoskiego stylu zaowocowało mnogością kształtów i barw właśnie dla krzesła. Potrzebujesz rozbudzić wnętrze salonu? Proponujemy wyjątkowe czerwone krzesło. Ożywi i unowocześni nie jedną jadalnię.

Krzesło firmy italiastyle.pl
Krzesło firmy italiastyle.pl

Oto sposób jak wyjątkowym kształtem zachowując tradycyjne funkcje odmienić krzesło. Połączenie metalowych nóżek z drewnianymi oparciami nadaje klasycznego, uniwersalnego charakteru.

Bulle italiastyle.pl
Bulle – italiastyle.pl

Prosta aranżacja salonu jest tu przełamana oryginalnymi krzesłami. Zielony kolor dodaje humoru i wprowadza radość. Pozostaje tylko jedno pytanie czy oby na pewno są one wygodne? 🙂

Klass amtra italiastyle.pl
Klass amtra – italiastyle.pl

Piękne i stylowe krzesła. Są kolejnym dowodem na to, że połączenie czerni i bieli nie musi być nudne.  Unikalnego charakteru nadaje tu  wyprofilowany kształt oparcia oraz blask samego siedzenia.

Sirio italiastyle.pl

Sirio - italiastyle.pl

Leave a Reply