Zatrzymaj lato na… oknie

Kiwi, ananas a może morela? Odmień aranżację pokoju z pomocą intensywnych owocowych odcieni. Soczyste i energetyczne kolory rolet serii Microllo premium marki Prakto orzeźwiają wnętrze latem.

ROLETY

Rolety Microllo marki Prakto

Inspirowane wakacyjnymi barwami rolety Microllo premium to doskonała propozycja na efektowną ozdobę okna i skuteczną ochronę przed słońcem podczas upałów. W szerokiej gamie kolorystycznej każdy amator letnich przysmaków znajdzie coś dla siebie. O owocowy zawrót głowy przyprawią śliwka, ananas, malina, jarzębina, morela, kiwi i oliwka. Intensywne, nasycone barwy zapewnią pozytywną energię i optymistyczny nastrój wszystkich domowników. Z kolei entuzjaści klasyki przebierać mogą w sprawdzonych już odcieniach kawy, orzecha, wanilii, cynamonu, lazuru, lilii i słońca.

Wyrazisty akcent w postaci kolorowej rolety to doskonałe uzupełnienie letniej aranżacji okna. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Tkanina w smakowitych barwach wykazuje się wysoką odpornością na promienie słoneczne, pomagając zachować przyjemny chłód w letnie upały.

Microllo premium to kolekcja mini rolet przeznaczonych do montażu bezpośrednio na ramie okiennej. Dzięki temu tkanina zawsze przylega do szyby umożliwiając swobodne otwieranie i zamykanie okna. Wyposażone w mechanizm koralikowy rolety dostępne są w aż 9 rozmiarach, dzięki czemu dopasują się praktycznie do każdego wnętrza.

Opis produktu:

  • Przeznaczona do okien PCV, jednokolorowa mini roleta dobrze absorbująca promienie słoneczne, umieszczona na metalowej rurce o średnicy 17 mm, z mechanizmem zwijającym koralikowym.

  • Wykończenie dolne: proste podwinięcie, obciążone listwą MDF

  • Sposób montażu: bezpośrednio do ramy okna, bez konieczności wiercenia

  • Skład tkaniny: 100% poliester

  • Pranie i konserwacja: w przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką

Cena: od 35 zł.

miniroleta

Rolety Microllo marki Prakto

rolety wewnetrzne

Rolety Microllo marki Prakto

One Response

  1. Karla 6 września 2011

Leave a Reply