Niepowtarzalne rękodzieło z Ugandy

Amatorzy pięknego rękodzieła przez cały październik będą mieli okazję kupić w wybranych sklepach TK Maxx* ręcznie wykonane produkty prosto z Ugandy. Pośród nich znajdą się miedzy innymi wielobarwne, plecione kosze oraz ozdobne bębny. Celem sprzedaży tych wyjątkowych produktów jest wsparcie rodzin z najbiedniejszych regionów Ugandy, które umożliwi posłanie dzieci do szkoły.

Poszukujesz inspiracji dla swoich wnętrz? Pragniesz, aby zagościła w nich wyjątkowa atmosfera pełna słońca? W TK Maxx znajdziesz dodatki, które z pewnością urozmaicą i upiększą Twoje mieszkanie, nadając mu nieco egzotyczny charakter wprost z rozgrzanej słońcem Afryki. Dodatkowo, poprzez zakup ręcznie wykonanych produktów z Ugandy wykazujesz troskę nie tylko o estetykę swojego „m4”, ale wspierasz również najbardziej potrzebujące rodziny z Ugandy, które dzięki Tobie będą mogły posłać swoje dzieci do szkoły i rozwijać swoje perspektywy na przyszłość.

TK Maxx od 6 lat wspiera edukację w dwunastu społecznościach górskich w zachodniej części Ugandy, dzięki czemu możliwe było znaczące zwiększenie dostępu do edukacji dla najbiedniejszych. Obecnie aż 91% dzieci w regionie objętym pomocą może uczęszczać na wymarzone zajęcia. Ponadto, dzięki wsparciu TK Maxx nastąpiła niezwykła aktywizacja społeczności lokalnych i poprawa ich warunków bytowych.
Dzięki TK Maxx rękodzieło nabiera nowego znaczenia!

Wyjątkowe rękodzieło z Ugandy dla Twojego domu

Pośród unikatowych artykułów z Ugandy, dostępnych w TK Maxx znajdziesz ręcznie wyplatane kosze o różnych rozmiarach (od 129,99 zł), oryginalne bębny ze skóry wołowej, wykonane przez lokalnych farmerów (od 59,99 zł), a także niezwykłe rogi krowy Ankole, pozyskiwane wyłącznie w odpowiedzialny sposób – jako produkt uboczny branży przetwórstwa mięsnego (od 69,99 zł).

* Odwiedź jeden z wybranych sklepów TK Maxx w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Gdyni, Lublinie i Toruniu i zainspiruj się tradycją prosto z Ugandy.

dekoracja wnetrz

Niepowtarzalne rękodzieło z Ugandy ponownie w TK Maxx

 

Leave a Reply