Sztućce mogą decydować o aranżacji stołu

Odpowiednio zaaranżowany stół zaspokaja zmysł estetyki i pobudza apetyt! Ale musi również pozostać w zgodzie z formą spotkania. Nie wystarczy dobrać zastawy do konkretnej okazji. Sztućce też mają swój charakter i styl! Nie są tylko dodatkiem! Mogą decydować o aranżacji stołu – podkreślić urodę zastawy albo całkowicie ją zmienić. Dlatego Villeroy & Boch podpowiada, jak dobrać sztućce, by zjeść posiłek ze smakiem – który nierozerwalnie związany jest z gustem!

 

sztućce komplet sztućców 1

Sztućce Villeroy & Boch

La Classica – klasyczny minimalizm

W myśl zasady, że piękno tkwi w prostocie, jeśli serwujemy wykwintne dania, warto postawić na minimalistyczną oprawę. Uroczysty posiłek wymaga dokładnego zaplanowania! Biała porcelana, elegancki obrus, stonowane dodatki i oczywiście odpowiednie sztućce. Takie, które nie odwrócą uwagi od dań, a dodadzą im charakteru! Kolekcja La Classica od Villeroy & Boch to klasyka we współczesnym aranżowaniu stołu! Sztućce mają smukłe i wąskie sylwetki oraz mocno zarysowane linie. Ich minimalistyczne wzornictwo połączone jest z wysokiej klasy stalą nierdzewną 18/10, o zawartości 18% chromu i 10% niklu. Bo elegancja musi łączyć się z jakością! Podkreślą one urok stylowej zastawy, takiej jak La Classica Nuova i La Classica Contura. Wszystkie elementy kolekcji dostępne są pojedynczo lub w zestawach: 24-elementowym, 30-elementowym lub 70-elementowym.

sztućce komplet sztućców 2

Sztućce Villeroy & Boch

sztućce komplet sztućców 3

Sztućce Villeroy & Boch

 

Coupole – inspirowane naturą

Rodzinny obiad połączony z błogim, wielogodzinnym ucztowaniem… Takie chwile najprzyjemniej spędza się wśród inspirowanych naturą przedmiotów i pozbawionych blichtru dekoracji! W rustykalnej aranżacji stołu wszystko musi się uzupełniać! Do zastawy o charakterze „country” należy dobrać sztućce, które harmonijnie ją dopełnią. Inspirowane przyrodą formy sztućców Coupole o łagodnych konturach są idealne do długich posiłków. Ich kształt świetnie skomponuje się z rustykalnymi zastawami, zarówno białymi, jak i kolorowymi – takimi jak np. Artesano Provençal, na której zakwitają kwiaty z pól i łąk sielskiej Prowansji. Linia Coupole wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10, o zawartości 18% chromu i 10% niklu i obejmuje szeroką gamę sztućców zarówno obiadowych, jak i deserowych, a także zestawy: 24-elementowy lub 30-elementowy.

sztućce komplet sztućców 4

Sztućce Villeroy & Boch

sztućce komplet sztućców 5

Sztućce Villeroy & Boch

 

S+ – dotyk koloru

Sztućce z kolorowymi rączkami mogłyby kojarzyć się jedynie z codziennymi posiłkami, gdyby nie wprowadzono… kolekcji S+! Sztućce te są idealne zarówno do niezobowiązującego podwieczorku, jak i szykownej wieczornej kolacji czy imprezy ze znajomymi. Tutaj stylami można się bawić! Może być nowocześnie, romantycznie lub eklektycznie! Linia sztućców S+ z silikonowymi uchwytami oferuje aż osiem świeżych i soczystych kolorów: Lila, Kiwi, Chili, Petrol, Sun, Taupe, Blueberry, a także tak modny w tym sezonie odcień delikatnego różu – Rose. Pastelowe sztućce będą świetnie pasować do kwiatowych kolekcji, takich jak Mariefleur, Mariefleur Gris i Rose Cottage. W połączeniu z tą ostatnią stworzą iście angielski klimat na stole! Idealny na popołudniowy five o’clock! Dzięki silikonowi sztućce są niezwykle miękkie i ciepłe w dotyku, a w dodatku nie hałasują przy zetknięciu z porcelaną czy szkłem. Kolekcja S + obejmuje sztućce obiadowe, a także deserowe oraz specjalne sztućce do serwowania sałatek. Wszystkie kolory dostępne są w 5-elementowych zestawach.

sztućce komplet sztućców 6

Sztućce Villeroy & Boch

sztućce komplet sztućców 7

Sztućce Villeroy & Boch

 

Leave a Reply