Tkaniny dekoracyjne w żywych kolorach

Kolor wpływa na nasze samopoczucie: pobudza bądź uspokaja. Dlatego to, w jakiej kolorystyce będzie utrzymany wystrój mieszkania, zależy od naszych indywidualnych potrzeb. W przypadku dużych pomieszczeń bez obawy możemy stosować mocne, wyraziste kolory, natomiast małe wnętrza powinny być zaprojektowane tak, by nie przytłoczyć niewielkiej przestrzeni. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem będą barwne dodatki – pod warunkiem, że ściany pozostaną białe.

Ciekawą propozycją dla osób, które zamierzają urządzić mieszkanie w kolorze, będzie kolekcja Etna od Dekoria.pl. Zestaw tkanin tapicersko-dekoracyjnych dostępny jest w dziewięciu modnych odcieniach, dzięki czemu bez problemu znajdziemy deseń odpowiadający naszym upodobaniom. Ponadto tył tkaniny wykończony jest białym podkładem, co dodatkowo ją usztywnia, sprawiając, że jest bardziej stabilna. Jednocześnie tekstylia takie jak zasłony i rolety rzymskie będą miały od spodu jasny kolor. Materiały z linii Etna sprawdzą się w roli pokrowców na sofy i krzesła IKEA. Więcej ciekawych rozwiązań na wykorzystanie kolekcji znajduje się na stronie: www.dekoria.pl.

Wprowadzając kolor w salonie nadamy wnętrzu indywidualny charakter. Jak? Wszystko zależy od tego, w jaki sposób połączymy ze sobą barwy. Możemy to zrobić na zasadzie kontrastów bądź podobieństw. Jedno jest pewne: będzie dynamicznie i – na pewno – modnie.

aranzacja salonu

Kolekcja Etna od Dekoria.pl

aranzacja salonu2

Kolekcja Etna od Dekoria.pl

aranzacja salonu3

Kolekcja Etna od Dekoria.pl

aranzacja salonu4

Kolekcja Etna od Dekoria.pl

aranzacja salonu5

Kolekcja Etna od Dekoria.pl

aranzacja salonu6

Kolekcja Etna od Dekoria.pl

Leave a Reply