Egzotyczne dodatki do wnętrz

Dodatki z egzotycznego drewna nadają wnętrzom specyficznego, kolonialnego klimatu, budzą tęsknotę za zamorskimi podróżami. A przy tym są wyjątkowo trwałe, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się, jako wyroby użytkowe.

Sweet Home, sztandarowa marka spółki Andropol, znanego producenta tekstyliów domowych, stale poszerza swoją ofertę dodatków do aranżacji wnętrz. Teraz amatorom egzotyki proponuje nową kolekcję wyrobów z azjatyckiego drewna Paulownia, charakteryzującego się wyjątkową twardością, wytrzymałością i lekkością. Te właściwości sprawiają, że drewno wykorzystywane jest, jako materiał nie tylko do wyrobu mebli, instrumentów muzycznych, a nawet desek dla surferów, ale także przedmiotów codziennego użytku.

sweet home egzotyka3

Wyroby z drewna Paulownia marki Sweet Home

W Sweet Home można więc kupić oryginalne w kształcie gazetowniki z tego drewna, klasyczne i eleganckie, drewniane tace, czy praktyczne skrzynie, w których można przechowywać rozmaite drobiazgi, a które mogą też być np. alternatywą dla osłonek na kwiaty (ciemno-orzechowy brąz świetnie komponuje się z zielenią świeżych roślin).

Oprócz wyrobów z drewna w sklepach Sweet Home można również kupić wyroby z wikliny – kosze w białym i szarym kolorze.

sweet home wiklina

Kosze z wikliny marki Sweet Home

Egzotyczne przedmioty i naturalna wiklina uzupełniają ofertę sklepów:

 – Mamy już doświadczenie w sprzedaży dodatków do aranżacji wnętrz, które po raz pierwszy pojawiły się w ofercie naszych salonów w Białymstoku i Andrychowie – mówi  Agnieszka Prus, product manager marki Sweet Home. –  Klienci kupujący u nas tekstylia domowe bardzo chętnie uzupełniali zakupy różnego rodzaju dodatkami i bibelotami, dobranymi do wnętrz swoich domów. Dlatego zamierzamy stale urozmaicać ofertę, by wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów.

sweet home wilkina biala

Biały kosz z wikliny marki Sweet Home

Oczywiście, nadal w sklepach Sweet Home kupimy pościel o wyjątkowym wzornictwie, autorstwa projektantek Andropolu, ręczniki z bambusa, praktyczne prześcieradła, ciepłe koce, oryginalne narzuty itp. Wszystkie te dodatki są dostępne w sklepach internetowych firmy oraz w salonach sprzedaży w Białymstoku i Andrychowie.

Leave a Reply