Wielkanoc 2018. Tkaniny piękną dekoracją świątecznego stołu

Wielkanocne dekoracje to nie tylko pisanki i urocze figurki kurczaczków i zajączków. Bardzo istotnym elementem świątecznego śniadania jest dekoracja stołu, któremu wyjątkową oprawę zapewnić mogą odpowiednio dobrane tkaniny. Jak modnie przygotować stół na Wielkanoc 2018? Zobacz nasze świąteczne propozycje.

Tkaniny dekoracyjne dają nieograniczone możliwości szybkiej metamorfozy wnętrza. Po długiej zimie, w czasie której otulały nas miękkie koce i pledy, ciepło i przytulność potęgowały puszyste poduchy, a białe obrusy i ozdobne serwety schowane zostały po bożonarodzeniowych przyjęciach, czas wprowadzić do wnętrz wiosenny nastrój i przygotowując się na radosne Święta Wielkanocne, zaszaleć z kolorem. Barwne tkaniny to wspaniała dekoracja wielkanocnego stołu, która umożliwia stworzenie pięknych aranżacji w wielu stylach.

Wielkanoc 2018 – kolorowe kwiaty wprowadzą wiosenną elegancję

Barwne tkaniny w piękne kwiaty niczym impresjonistyczne obrazy uchwycą wyjątkowość świątecznych chwil. Motywy roślinne czy inne wzory w intensywnych kolorach wprowadzą do wnętrza długooczekiwaną wiosnę, a wraz z nią ożywczą energię. Na dekoracje wielkanocnego stołu warto wybrać barwne bieżniki i serwetki. Doskonale komponować się będą one ze stonowaną bielą eleganckiej porcelany i sezonowych figurek oraz dekoracyjnymi świecznikami ze szkła. Całość uzupełnią oczywiście prawdziwe kwiaty w ustawionym po środku wazonie.

wielkanoc 2018 dekoracje stolu 1

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje stolu 2

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje stolu 3

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje stolu 4

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje stolu 5

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje stolu 6

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje stolu 7

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje stolu 8

fot. Dekoria.pl

Wielkanoc 2018 – szykowny turkus podkreśli wyjątkowy styl glamour

Geometryczne wzory to jeden z głównych motywów oszczędnych, ale niezwykle modnych aranżacji w stylu skandynawskim. O ile ich praktyczna prostota na codzień ma wielu zwolenników, o tyle na wielkanocne święta warto wprowadzić do aranżacji nieco luksusowego glamour. Turkusowy bieżnik, serwety i rzucone gdzieniegdzie poduchy dekoracyjne w tym kolorze uatrakcyjnią przepełniającą wnętrza skandynawskie biel. Świetnym uzupełnieniem podkreślającym elegancką dekorację stołu będą srebrzyste elementy: zastawa stołowa, pierścienie na serwety, patery na owoce i ciasta.

wielkanoc 2018 dekoracje 8

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje 1

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje 3

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje 4

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje 5

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje 6

fot. Dekoria.pl

wielkanoc 2018 dekoracje 7

fot. Dekoria.pl

Wielkanoc 2018 – barwy ożywią minimalizm aranżacji

Wnętrza w stylu minimalistycznym wbrew pozorom dają wiele możliwości dekoracyjnych. Ich oszczędną prostotę urozmaici jeden element w intensywnym kolorze, wprowadzając do pomieszczenia nowoczesną fantazję. Żółty obrus w geometryczne wzory stanie się ciekawym tłem wielkanocnych potraw. To rozwiązanie dla miłośników nieszablonowej elegancji. Monochromatyczna zastawa np. w kolorze czarnym doda nieco awangardy tradycyjnemu żurkowi czy sałatce jajecznej.

dekoracje na wielkanoc 2018 1

fot. Dekoria.pl

dekoracje na wielkanoc 2018 2

fot. Dekoria.pl

dekoracje na wielkanoc 2018 3

fot. Dekoria.pl

dekoracje na wielkanoc 2018 4

fot. Dekoria.pl

Leave a Reply