Wielkoformatowe płyty do salonu i na… elewację

Wielkoformatowe płyty wprowadzone na polski rynek przez Ceramikę Tubądzin są odpowiedzią na światowe trendy z zakresu designu i wzornictwa. Teraz w gresy może być wyposażona nie tylko kuchnia i łazienka, ale i salon, sypialnia czy gabinet. Dodatkowo produkt ten, dzięki najwyższej jakości i odporności na mróz czy wysoką temperaturę, może być stosowany na elewacjach budynków lub jako okładzina kuchennych blatów, czy mebli. Zmienia to całkowicie myślenie o tradycyjnej płytce ceramicznej.

W dzisiejszych czasach ludzie w czasie wolnym od pracy poszukują przede wszystkim wytchnienia i spokoju. Za obecnymi potrzebami podąża również branża wnętrzarska. Dotyczy to nie tylko modnych kolorów, czy faktur, ale również wyglądu całych przestrzeni. Grupa Tubądzin, świadoma aktualnych trendów, wprowadziła na rynek nową markę MONOLITH. To płyty wielkoformatowe dostępne w wielu różnych formatach, sięgających nawet 120 x 240 cm. Przez swój rozmiar nie wymagają one wielu fug, przez co nie tworzą na ścianach i podłogach efektu „poprzecinanej” przestrzeni. Dodatkowo, występując w stonowanych barwach nawiązujących do naturalnego kamienia i surowego betonu, wprowadzają do pomieszczeń spokój i harmonię.

Salon

Marka MONOLITH to coś więcej aniżeli tradycyjne myślenie o wzornictwie. Wielki rozmiar płyt to ogromne możliwości aranżacyjne oraz niepowtarzalna stylistyka, którą prezentują trzy kolekcje: Epoxy, Fair oraz Onis. Ich naturalna kolorystyka wpasuje się w każde miejsce, ale rozpocznijmy od tego, w którym spędzamy dużo wolnych chwil. Mowa o salonie. To właśnie tutaj zapraszamy swoich gości, czy relaksujemy się przy dobrej lekturze. Aranżując to pomieszczenie dbamy, by było ono przede wszystkim stonowane i pozwalało się odprężyć. Teraz bez obaw możemy wielkie gresy położyć nie tylko na salonowej podłodze, ale i na ścianach, tworząc spójną przestrzeń, która prezentuje maksymalny minimalizm. Kolekcja Epoxy Beige to ciepłe barwy, które nadadzą salonowi nie tylko ustronnego charakteru, ale również elegancji.

plytki do salonu 1

Elegancki salon z wykorzystaniem płyt marki MONOLITH z kolekcji Epoxy. Epoxy Beige POL 119,8 x 239,8 cm.

Gabinet

Każdy kto pracuje zdalnie w swoim domu, potrzebuje przestrzeni, która sprzyja efektywnemu myśleniu. Pokój, który przeznaczony jest do pracy umysłowej, nie może więc zawierać zbyt wielu przedmiotów czy kolorów, które odwracają uwagę. Aranżacja gabinetu z użyciem płytek Epoxy Grey nada mu minimalistycznego charakteru. Wszystko dzięki fakturze, ale i kolorystyce przypominającej surowy beton. Neutralna szarość sprzyja bowiem skupieniu i nadaje pomieszczeniu harmonii.

plytki do salonu 2

Ascetyczny gabinet zaaranżowany z użyciem płytek Epoxy Grey POL 119,8 x 239,8 cm oraz Epoxy Grey MAT 119,8 x 119,8 cm.


Pokój

Dla osób, które pragną w swoim domu spotęgować wrażenie niemal jednolitej powierzchni, idealnym rozwiązaniem będą płyty MONOLITH w największym formacie – 120 x 240 cm. Ich wielkość gwarantuje użycie niewielkiej ilości fug i stworzenie jednolitej powierzchni, która wprowadzi do pomieszczenia spokój. Wykorzystanie w aranżacji kolekcji Onis, nawiązującej do naturalnego kamienia – onyksu, przeplecionego delikatnym beżem, nada wnętrzu lekkości.

plytki do salonu 3

Harmonijny pokój zaaranżowany z użyciem płytek Onis Mat 120 x 240 cm oraz 120 x 120 cm.

Marka MONOLITH, czyli płyty w wielkich formatach, to myślenie o wnętrzach na wielką skalę. Wykorzystanie gresów nie tylko w kuchni i łazience, ale i w innych pomieszczeniach, pozwala nadać mieszkaniu spójnego, harmonijnego charakteru, zgodnego ze światowymi trendami.

Leave a Reply