Akcesoria na jesienną pluchę

Gdy za oknem deszcz i jesienna zawierucha warto znaleźć miejsce, które swoją ciepłą atmosferą pozwoli zapomnieć o szarganych na wietrze liściach. Doskonałym pomysłem jest wyodrębnienie w domu przestrzeni tylko dla siebie. Najlepiej z filiżanką ciepłego napoju przy domowym kominku, którego płomienie zachwycą żarem i delikatnym tańcem barw.

Chwila tylko dla Ciebie

Korzystając z uroków jesieni i zimy warto maksymalnie wykorzystać czas sezonu grzewczego. Podobno nie ma nic przyjemniejszego niż gorąca herbata lub kawa przy domowym kominku.

Aby nic nie zakłócało nam spokoju, a ogień towarzyszył przez długi czas, warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich akcesoriów kominkowych. Niemiecka marka Blomus w swojej ofercie posiada 3, 4 i 5-elementowe zestawy do obsługi paleniska. Chimo, Bebop i Canneta charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem oraz prostą, geometryczną formą. Długie uchwyty umożliwiają sięgnięcie do wnętrza paleniska, a stal szlachetna, z której są wykonane nie przewodzi ciepła, zatem ryzyko oparzenia praktycznie nie istnieje.

kominek 1

Kolekcje CHIMO, BEBOP, CANETTA - materiał: stal szlachetna, wysokość stojaków: w zależności od modelu od 64 do 74 cm, ilość elementów: od 3 do 5, cena: zestaw akcesoriów od 999 do 2599 PLN

Spośród wielu dostępnych na rynku koszy na drewno, warto wybrać taki, dzięki któremu swobodnie przeniesiemy opał i przechowamy obok kominka. Model Madra, dzięki unikalnym uchwytom i konstrukcji stelaża, spełnia obie funkcje.

kominek 2

Kolekcja MADRA: pojemniki na drewno od 869 do 1649 PLN

Ciepłe jesienne wieczory

Niewielu z nas wyobraża sobie chłodne wieczory bez ciepłej herbaty czy czekolady wypijanej w domowym zaciszu. Należy pamiętać, że do pełni relaksu niezbędny jest nie tylko wspaniały smak napoju, ale również jego odpowiednia oprawa. Do herbaty i czekolady warto wybrać kolekcję Pura marki Blomus, w której w niezwykły sposób połączono porcelanę i szlachetną stal nierdzewną. Geometryczna forma i minimalistyczny design doskonale się uzupełniają i dodają elegancji każdemu wnętrzu. Projektanci z Floz Design zadbali o każdy szczegół: filiżanki Pura są lekkie, precyzyjnie wyważone, idealnie wpasowują się w dłoń.

filizanka 1

Kolekcja PURA - składa się z 4 filiżanek i miski na ciastka, materiał: porcelana, stal nierdzewna, wysokość: od 5 do 8 cm, cena: od 79 do 139 zł

Dla wielbicieli prawdziwie włoskiej kawy, marka Blomus przygotowała wyjątkowy komplet do Latte Macchiato. Wysoka szklanka w niezwykle przyjemny sposób komponuje się ze stalowym spodkiem i łyżeczką. Delikatna linia zestawu uspokaja i relaksuje. A gorące latte dodatkowo pozwoli nam zapomnieć o jesiennej aurze.

filizanka

Zestaw COMO - materiał: stal nierdzewna, szkło, wysokość: 15,5 cm, pojemność: 350 ml, cena: 89 zł

Gdzie kupić?

Wyłączny dystrybutor

Leave a Reply