Artystyczne tapety ściennych na zamówienie

Tworzenie artystycznych tapet ściennych na indywidualne zamówienie to pomysł serwisu OryginalneTapety.com. To pierwsza taka usługa w Polsce.

Oferta jest skierowana do osób myślących nieszablonowo i ceniących rozwiązania niebanalne, których nie satysfakcjonuje masowa produkcja i które chcą stworzyć własny, niepowtarzalny klimat we wnętrzu. Adresatami oferty są również architekci i dekoratorzy wnętrz, którzy mogą doradzić swoim klientom zamówienie spersonalizowanej tapety.

tapety scienne 1

OryginalneTapety.com

Tapety graficzne i fototapety przeznaczone są do wnętrz mieszkalnych, a także przestrzeni publicznych i komercyjnych, np. do biura, atelier, sklepu, butiku, klubu czy kawiarni.

tapety scienne 2

OryginalneTapety.com

Tapety są idealnie dopasowane do potrzeb klienta oraz stylu wnętrza. Świetnie sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych, jak i tradycyjnych, jako modny akcent. Wnoszą powiew energii i innowacji. Projekt tapety jest sprzedawany tylko raz – klient ma zatem pewność, że wzór jego tapety będzie niepowtarzalny.

tapety scienne 3

OryginalneTapety.com

Autorką projektów tapet jest Natalia Szymańska, projektantka grafiki, malarka, pomysłodawczyni powstania serwisu.

tapety scienne 5

OryginalneTapety.com

Tapety drukowane są na specjalnych podłożach flizelinowych bądź winylowych. Druk jest trwały, dodatkowa laminacja sprawia, ze tapeta jest nieścieralna i nie blaknie.

Leave a Reply