Wiosenne i naturalne aranżacje wnętrz

Wiosna i budząca się do życia przyroda sprawiają, że coraz częściej czerpiemy pomysły na aranżację wnętrza domu z otaczającej nas natury. Soczyste kolory, jasne dodatki, naturalne materiały to absolutny must have, o którym warto wspomnieć przy okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.

W nadchodzącym sezonie proponujemy rozwiązania kolorystyczne, które ożywią i rozjaśnią dom – wyjaśnia Marcin Marcinkowski, Visual Manager IMS Group. – Istotą proponowanej przez nas metamorfozy jest zabawa kolorem, wprowadzenie do mieszkania niepowtarzalnej świeżości, wykorzystanie tego, co daje nam nadchodząca pora roku.

aranzacja wnetrz 1

Meble z HF Helvetia Furniture

Bogaty wybór odcieni oferowanych tkanin i skór przez HF Helvetia Furniture, sprawia, że każdy, kto właśnie planuje większe lub mniejsze zmiany w swoim otoczeniu, na pewno znajdzie coś dla siebie. O ile barwa spełnia kluczową rolę w wiosennej aranżacji, o tyle drobne dodatki są jej idealnym dopełnieniem.

aranzacja wnetrz 2

Meble z HF Helvetia Furniture

Len, miękkie tkaniny, delikatne skóry, nadadzą lekkości każdej wiosennej aranżacji. HF Helvetia Furniture, zainspirowana naturalnymi materiałami, wprowadziła do swojej kolekcji obicia z wyraźnie zarysowanym, widocznym splotem wątku i osnowy. Przywodzi to na myśl surowe tkaniny, które w nowoczesnym, eleganckim wydaniu, tworzą niepowtarzalne kompozycje, idealne dla miłośników naturalnego otoczenia.

aranzacja wnetrz 3

Meble z HF Helvetia Furniture

Ciekawym wykończeniem estetycznym jest możliwość doboru kontrastujących z tapicerką przeszyć, które sprawią, że wybrane meble staną się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

aranzacja wnetrz 4

Meble z HF Helvetia Furniture

Leave a Reply