Białe meble: nowoczesna Prowansja

Kolekcja Lawenda to rozbudowany zestaw mebli zaprojektowany z myślą o praktycznie każdym pomieszczeniu. Witryna, komoda, stolik kawowy, szafka RTV i półki wiszące pozwolą stworzyć spójną stylistycznie aranżację salonu, a w dużych wnętrzach na pewno znajdzie się też miejsce na szafę dwudrzwiową i kredens. Meblami z tej kolekcji możemy urządzić także przedpokój – stylowy wieszak, mała komoda i praktyczne lustro bardzo dobrze sprawdzą się w tej roli. Z pozostałych elementów skompletujemy zestaw do jadalni lub sypialni.

Prowansalskie akcenty

We wzornictwie mebli wyczuwalna jest inspiracja stylem prowansalskim. Nawiązania widać w regularnym kształcie brył, jasnej fakturze frontów o wyraźnym rysunku usłojenia i ciemniejszym, drewnianym wybarwieniu blatów, półek i wieńców mebli skrzyniowych. Bardzo charakterystyczne są także listwy dzielące przeszklenia witryn na małe szybki. Całość prezentuje się jednak bardziej nowocześnie – bryły mebli są mniejsze i wizualnie lżejsze. Kolekcja Lawenda pozwala na duża dowolność w urządzaniu wnętrz dodatkami. Do białych frontów mebli doskonale będą pasowały zarówno jaskrawe fiolety, delikatne pastele, jak i klasyczne brązy.

biale meble w stylu prowansalskim

Kolekcja Lawenda

Kolekcja kompletna

Zaletą tej kolekcji jest bardzo duży wybór elementów. Same komody występują w 5 wielkościach, a każda z nich posiada bardzo praktyczną konfigurację półek i szuflad. Jeśli uzupełnimy aranżację także o kredens, w naszym salonie zyskamy bardzo dużo miejsca do przechowywania książek, rodzinnych pamiątek i różnych drobiazgów.

biale meble w stylu prowansalskim 2

Kolekcja Lawenda

W skład kolekcji Lawenda wchodzą:
– Witryna (2 wielkości)
– Komoda (5 wielkości)
– Kredens
– Szafa (2 wielkości)
– Półka wisząca (2 wielkości)
– Stół rozkładany
– Stolik kawowy
– Szafka RTV (2 wielkości)
– Wieszak
– Lustro
– Szafka nocna
– Łóżko (2 wielkości)

Kolekcja Lawenda dostępna jest wyłącznie w salonach sieci Agata.

Leave a Reply