Elegancka nowoczesność mebli do salonu

Na rynek trafiają najnowsze kolekcje marki Meble Wójcik – Shetland i Toronto. Są one dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sobie elegancję, nowoczesność i nieszablonowy design.

Program Shetland to kolekcja urzekająca prostą elegancją. Bryły w naturalnym dekorze dąb Shetland idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Korpusy i fronty mebli wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej o zwiększonej odporności, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Ciekawy zabieg stylistyczny wprowadzający kontrastowy szary kolor wnęk w poszczególnych bryłach zapewnia elegancki i niebanalny wygląd.

meble do salonu1

Kolekcja Shetland, Meble Wójcik

W ofercie można znaleźć m.in. witryny, komody, szafy i biurko. Kolekcja doskonale nadaje się do umeblowania pokoju dziennego, jadalni, pokoju do pracy, a także dzięki pojemnym szafom, garderoby. Kolekcja Shetland to idealna propozycja dla ceniących sobie naturalność, prostotę i dyskretną elegancję.

meble do salonu2

Kolekcja Shetland, Meble Wójcik

Kolejną nowością proponowaną przez markę Meble Wójcik jest oryginalny program Toronto. To kolekcja skąpana w blasku, idealna do stworzenia niepowtarzalnego i nowoczesnego wnętrza. Doskonałe rozwiązanie dla ludzi otwartych na nowe rozwiązania i nieszablonowy design. Białe, błyszczące korpusy i fronty kontrastują z eleganckimi aplikacjami w ciepłym i naturalnym dekorze San Remo Rustic. Fronty w kolekcji Toronto wykonane z wysokiej jakości płyty MDF. Oryginalne paski ledowe zapewniają bryłom nowoczesny wygląd, który można jeszcze wzbogacić dodatkowym podświetleniem szklanych półek, a szuflady z cichym domykiem wyeliminują niepotrzebny hałas.

meble do salonu3

Kolekcja Toronto, Meble Wójcik

W ofercie można znaleźć m.in. ciekawe komody, eleganckie witryny z frontami z hartowanego szkła, a także wygodny stół i stoliki kawowe. Nowocześnie umeblowana przestrzeń pokoju dziennego będzie doskonałą oprawą zarówno do spotkań ze znajomymi, jaki i do spokojnych wieczorów w domowym zaciszu. Program Toronto to odpowiedź na trendy we współczesnym wzornictwie.

meble do salonu4

Kolekcja Toronto, Meble Wójcik

Leave a Reply