Nowa kolekcja mebli w stylu skandynawskim

Dekoria.pl, jeden z głównych producentów tekstyliów domowych w Polsce, poszerza swoją ofertę o kolekcję mebli o nazwie Copenhagen. Produkt, wykonany zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, przypadnie do gustu – szczególnie! – amatorom stylu skandynawskiego.

Dekoria.pl to polska marka, której produkty od ponad 20 lat ozdabiają wnętrza zgodnie ze światowymi trendami. Firma stale poszerza swoją ofertę, wyszukując dla klientów ciekawe i atrakcyjne dekoracje, które w mgnieniu oka odmienią wystrój mieszkania. Są to nie tylko tekstylia domowe, ale także ceramika, obrazy i inne ozdoby. W ostatnim czasie oferta internetowego sklepu Dekoria.pl poszerzona została o kolekcję mebli wykonanych    w stylu skandynawskim.

Linia Copenhagen to seria pięknych, solidnych mebli wykonanych w całości z perfekcyjnie wysuszonego drewna mahoniowego. Wysoka jakość produktu to gwarancja jego długowieczności. Meble Copenhagen posłużą przez długie lata, ciesząc oko domowników. Artykuł jest zmontowany, dzięki czemu oszczędzamy czas spędzony na mozolnym montowaniu i składaniu poszczególnych części.

Meble z linii Copenhagen, wykonane przez duńską firmę Nova Solo, dostępne są już w Polsce.

meble 2

Linia Copenhagen od Dekoria.pl

meble 3

Linia Copenhagen od Dekoria.pl

 

meble 4

Linia Copenhagen od Dekoria.pl

One Response

  1. Alicja 29 stycznia 2013

Leave a Reply