Clinneo: nowa marka środków czyszczących

Na początku lata firma Dragon Poland uzupełniła swoje portfolio o nową markę chemii gospodarczej – Clinneo. W jej asortymencie znajduje się 16 środków czyszczących, m.in. do kabin prysznicowych, fug czy do odtłuszczania zabrudzonych powierzchni.

Produkty marki Clinneo zostały oparte na specjalnej, sprawdzonej formule. Skutecznie usuwają m.in. brud, tłuszcz, kamień czy rdzę nie rysując przy tym czyszczonej powierzchni. Producent, Dragon Poland, sprofilował poszczególne produkty ze względu na:

  • rodzaj zanieczyszczenia – Kamień i rdza, Odtłuszczacz
  • rodzaj powierzchni – Ceramika i gres, Granit, Inox i stal
  • miejsce zabrudzenia – Grill, Kabiny prysznicowe, Lodówki, Płyn do mycia naczyń, Armatura łazienkowa, Fugi, Parkiet i panele, Szyby kominkowe, Szyby i lustra, WC oraz Łazienka

Dzięki takiemu podziałowi, użytkownik ma możliwość w prosty sposób dopasować rodzaj środka czyszczącego do swoich potrzeb. Produkty oferowane są w wygodnym opakowaniu z atomizerem, który sprawia, że preparat nie spływa po pionowych powierzchniach, ułatwiając w ten sposób użytkowanie. Orientacyjna cena produktów to ok. 10 – 15 zł.

nowa marka srodkow czyszczacych

Clinneo: nowa marka środków czyszczących

Leave a Reply